Dangus

Antinksčių nuovargis ir priešinimasis buvimui Žemėje

Klausimas: Turiu klausimą apie būseną, kuri yra vadinama antinksčių nuovargiu, ir tai reiškia, kad šioje būsenoje esame nuolatos pavargę. Tad norėčiau išgirsti kokių nors komentarų apie tai. Ryšys iš tiesų egzistuoja, kadangi galime atrasti apie tai informacijos internete ir šioje dvasinėje svetainėje. Ir tai yra susiję, kažkokiu būdu tai yra susiję su mūsų dvasingumu. Daugelis žmonių galvoja, jog tai iš dalies yra dėl to, kad esame pernelyg jautrūs.

Kimas: Kitaip tariant, kadangi esate jautrūs; reaguojate į tam tikras energijas pasaulyje ir tai sukelia perdėtą antinksčių liaukų stimuliavimą, kadangi tai yra stresinė reakcija.

Žmogus: Taip. Galbūt tai yra susiję su tuo, apie ką kalbėjome vakar, kad galbūt mūsų pyktis prieš save taip pat gali tai stimuliuoti. Nežinau, tiesiog jaučiame stresą čionai būdami. Pavyzdžiui, kodėl po daugelio metų invokacijų ir šaukinių kalbėjimo jaučiuosi labiau pavargęs nei energingas.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Kaip mes jus jau mokėme, mano mylimieji, visada egzistuoja ryšys tarp fizinio kūno ir fizinių simptomų ir trijų aukštesniųjų kūnų. Na, o dabar, tokioje būsenoje kaip ši, gali būti žmonių, kurie nuo ankstyvos vaikystės, ar bent jau anksti savo gyvenime, turėjo fizinę problemą, jautė fizinius simptomus antinksčių liaukoje. Tuo nenoriu pasakyti, kad tai yra vien fizinė liga, nes tai tiesiog susikaupė per keletą gyvenimų ir dabar materializuojasi fiziniame lygmenyje nuo ankstyvo amžiaus. Tačiau taip pat, žinoma, yra ir kitų žmonių, kuriems tai pasireiškia vėliau gyvenime.

Tai yra tikra tiesa, kad tai yra stresinė reakcija. Tai yra reakcija į streso jautimą. Ir todėl, žinoma, antinksčių liauka daro tai, ką turi daryti: paleidžia hormonus, kurie jums leidžia geriau reaguoti į stresines arba pavojingas situacijas.

Tačiau, žinoma, jeigu tai darysite visą laiką, tuomet tai sukels nuovargį kūne, kadangi tiesiog pavargsite visą laiką būti šioje įtampos būsenoje. Iš tiesų nėra teisinga sakyti, kad tai vyksta dėl to, jog esate dvasingas žmogus, nes yra žmonių, kurie nežino apie dvasinį kelią ir taip pat turi šią problemą. Tai gali būti dėl to, kad patyrė didelę traumą sukėlusias situacijas, šiame gyvenime arba, daugeliu atvejų, ankstesniuose gyvenimuose.

Nuo to gali kentėti ir daugelis dvasiniu keliu neinančių žmonių. Žinoma, daugelis dvasingų žmonių yra labiau įsisąmoninę savo reakcijas. Yra daug dvasingų žmonių, kurie tuomet gali paimti dvasinį mokymą ir mėginti jo pagalba paaiškinti šią reakciją. Net yra žmonių, kurie šį stresą netgi dar labiau padidino, susikurdami tikėjimą, kad juos nuolatos puola tamsos jėgos. Mes, žinoma, mokome, kad egzistuoja tamsos jėgos ir kad jos siekia daryti jums įtaką, tačiau, jeigu į tai kreipsite pernelyg didelį dėmesį, tikrai galite sustiprinti stresinę reakciją.

Tačiau daugeliui jūsų tai nėra problema. Tai yra gilesnė problema, susijusi su tuo, ko mokome naujoje knygoje ( „Mano gyvenimai su Liuciferiu, Šėtonu, Hitleriu ir Jėzumi“), kurioje parodome jums, kad tie iš jūsų, kurie esate avatarai, galite jausti labai stiprią įtampą, susijusią su buvimu šioje planetoje. Galite jaustis labai, labai nejaukiai būdami šioje planetoje. Tai reiškia, kaip jau buvo minėta klausime, kad tai gali būti susiję su pykčiu, tačiau tai taip pat gali būti susiję ir su daugeliu kitų dalykų.

Jūs tiesiog, savo viduje, kažkuriame savo trijų aukštesniųjų kūnų lygmenyje, jaučiate pasipriešinimą kažkam Žemėje, kažkokiam gyvenimo aspektui, kurio tiesiog negalite išvengti fiziniame lygmenyje. Emociniame, mentaliniame arba identiteto lygmenyje ar netgi visuose trijuose lygmenyse, priešinatės sąlygai, kurios negalite išvengti, ir tai nebūtinai gali būti kažkas pavojingo. Tai tiesiog gali būti kažkoks gyvenimo aspektas, su kuriuo per daugelį savo įsikūnijimų pavargote susidurti.

Tad jaučiate šį pasąmonės priešinimąsi būti, kai kuriais atvejais, tiesiog paprasčiausiose kasdieninėse situacijose. Arba, gali būti, nusivylėte ir netekote vilties išpildyti pirminį savo atėjimo čionai tikslą, tačiau pilnai to neįsisąmoninote ir nepasiekėte įžvalgų, kurias jums perdavėme knygoje ir šiuose diktavimuose. Tiesiog jaučiate tą vidinį priešinimąsi ir nenorą čionai būti. Jūsų buvimas čionai neturi jokio tikslo. Jaučiate, kad nėra jokio tikslo. Tai kuria šį priešinimąsi, kuris persifiltruoja į fizinį lygmenį ir sukuria šią stresinę reakciją.

Geriausia, ką galiu jums pasiūlyti, yra pažvelgti į tai, ką Jėzus Olandijoje pavadino jūsų dvasiniu „modus operandi“; tačiau žvelkite plačiau ir pamąstykite ne tik kaip žiūrite į dvasinę gyvenimo pusę, bet ir kaip žiūrite į materialią gyvenimo pusę. Koks yra jūsų pamatinis požiūris į fizinę oktavą, į materijos karaliją, į veiklas, kuriomis turite užsiimti savo fiziniame gyvenime? Ir tuomet pažvelkite, kur jumyse kyla priešinimasis. Ieškokite priešinimosi. Pamėginkite įgyti kitokią perspektyvą į tai. Pamatykite, kad šį priešinimąsi iš tiesų turi atskiroji savastis, o ne tikrasis jūs.

Ir tuomet pasiekite tašką, kuriame galėsite atpažinti, jog tai yra atskiroji savastis. Ir šitaip atsiskirsite nuo jos, pamatydami, kad ji nesate jūs. Mes, žinoma, perdavėme daug, daug įrankių tam, kuriuos galite taikyti šiai būsenai. Daugeliu atvejų jums gali pagelbėti paleidimo koncepcija, nes vienintelis būdas iš tiesų įveikti pasipriešinimą, yra atskleisti už jo slypintį įsitikinimą ir tuomet paleisti šį įsitikinimą.

Pastaba: Nuo to laiko, kai buvo perduotas šis atsakymas, buvo išleista Dvasinių Traumų gydymo knyga. Joje yra daug mokymų ir įrankių, skirtų padėti įveikti šią problemą ir daugelį kitų problemų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels