Apsauga nuo infekcijos

Klausimas: Kaip galėtume apsisaugoti nuo virusų, nuo puolusių būtybių skleidžiamo ginklo? Kaip galime išsigydyti nuo atviros infekcijos, kai jau esame ja užsikrėtę?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Na, tai yra šiek tiek sudėtinga tema, mano mylimieji, nes jūs, žinoma, suvokiate, kad egzistuoja ryšys tarp visų materialioje karalijoje pasireiškiančių sąlygų ir sąmonės būsenos. Kaip mokėme, viskas, kas egzistuoja materialioje plotmėje, turi paralelę emocinėje, mentalinėje ir identiteto karalijose. Todėl, žinoma, egzistuoja daug praktiškų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad apsisaugotumėte nuo infekcijos, ir man nėra būtina dabar į tai leistis, ir jūs, žinoma, turėtumėte naudotis visomis praktinėmis priemonėmis, kuriomis naudotis jaučiate esant reikalinga savo situacijoje.

Didžiausia apsauga yra dvasinė apsauga, kurią įgyjate eidami keliu į Kristiškumą. Turite suvokti, kad visi puolusių būtybių kūriniai, kurie materializuojasi įvairiomis ligomis, iš tiesų yra žemesnės sąmonės būsenos pasireiškimas. Tad, kai transcenduojate tą sąmonės būseną ir pasiekiate tam tikrą Kristiškumo lygį, išsiugdote daug didesnį atsparumą šioms infekcijoms.

Ar tai gali garantuoti, kad niekada neužsikrėsite? Na, dideliu laipsniu taip, tačiau niekada nebus šimtaprocentinės garantijos dėl fizinėje oktavoje egzistuojančių sąlygų. Ir todėl, jeigu jau buvote paveikti infekcijos, jums, žinoma, reikia imtis praktiškų, fizinių žingsnių, kad nuo to išsigydytumėte, tačiau, vėlgi, siekite kelti savo sąmonę. Siekite aukštesnių Kristaus sąmonės lygmenų. Pasinaudokite galimybe iš tiesų pradėti ieškoti tų fiksuotų taškų savo sąmonėje, apie kuriuos kalbėjo Guru Ma, ir transcenduokite juos, idant galėtumėte pakilti į aukštesnį Kristiškumo lygį. Tai tuomet reikš, kad arba fiziškai įveiksite ligą, arba pasieksite tašką, kuriame ji nebetrukdys jūsų dangiškojo plano išpildymui ir jūsų Kristiškumo reiškimuisi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels