Apvaisinimo mėgintuvėliuose ir kamieninių ląstelių technologija

Klausimas: Jeigu gyvybės srautas nenusileidžia apvaisinimo metu, tai ar atlikus apvaisinimą mėgintuvėlyje yra pateisinama užšaldyti embrionus ir parinkti tuos iš jų, kurie turi geresnes DNR savybes, prieš perkeliant juos į įsčias arba panaudojant juos medicininio gydymo tikslams, pavyzdžiui, kaip kamienines ląsteles?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Taip, yra visiškai priimtina naudoti apvaisinimą mėgintuvėliuose ir taip pat yra priimtina naudoti kamienines ląsteles medicininių tyrimų tikslais, o tai pat mėginant atrasti tam tikrus gydymo metodus. Akivaizdu, kad ši technologija ilgai negyvuos, kadangi yra geresnių būdų gydyti ligas, ir šie būdai bus atrasti mums pasistūmėjus toliau į Aukso Amžių, tačiau tarpinėje pakopoje yra būtina daryti viską, kas gali būti padaryta fiziniame lygmenyje.

Tai netgi yra būtina, ta prasme, kad žmonėms, kurie neturi dvasinės pasaulėžiūros, būtų leista nueiti į tam tikrus kraštutinumus su fiziniu kūnu, kad jie galėtų susikurti pagrindą suvokimui, jog žmonės yra daugiau nei fizinis kūnas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels