Dangus

Ar miego kokybė paveikia mūsų gebėjimą lankytis ašramuose naktį?

Klausimas: Kaip miego kokybė paveikia gebėjimą lankytis ašramuose naktį? Jeigu naktį dažnai pabundu, ir tai su manimi vyksta nuo paauglystės, ar turiu bent kokių šansų patekti į ašramą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Na, žinoma, kuo giliau miegosite, tuo didesnes turėsite galimybes palikti savo fizinį kūną. Kuo patogesnėje pozicijoje miegosite, kad jums nereikėtų vartytis, nes čiužinys nėra tinkamas jūsų kūnui, tuo geresnes turėsite galimybes atsijungti iš kūno ir nukeliauti į ašramus. Tačiau lankytis ašramuose reiškia peržengti laiko-erdvės kontinuumo ribas, kaip yra sakoma. Tad tai nebūtinai trunka valandų valandas. Jūsų apsilankymas ašrame gali trukti vos keletą minučių žemišku laiku, ir vis tiek iš to galite gauti didelę naudą.

Tačiau tau reikėtų ištirti, kodėl taip dažnai pabundi. Natūralu, kad vyresniame amžiuje turite vieną ar keletą kartų apsilankyti tualete. Tačiau jeigu pabundate dėl kitokių priežasčių, tai gali būti tamsos jėgos arba kažkas jūsų pačių psichologijoje, kas jus trikdo ir jus pažadina. Tuo atveju, jums reikėtų pasistengti, visų pirma, naudotis šaukiniu Astrėjai prieš einant miegoti, paprašant jos išlaisvinti jus nuo tamsos jėgų, ir tuomet pažiūrėkite, kokį tai padarys poveikį, bet taip pat turėtumėte pasistengti atskleisti, kokios jėgos gali jus veikti, ir kokia psichologinė sąlyga suteikia joms priėjimą prie jūsų sąmonės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels