Aukso Amžiaus požiūris į mitybą ir mediciną

Klausimas: Kokia bus žmonių mityba ir medicina Aukso Amžiuje? Ar galėtumėte mums rekomenduoti subalansuotą mitybos metodą, kuris palaikytų dvasines praktikas? Prašau pasakyti, koks maistas yra tinkamiausias ir netinkamiausias, ir koks yra jo poveikis.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Neįmanoma duoti vieno atsakymo į tokį klausimą kaip šis, kadangi, kaip sakė Sen Žermenas – Aukso Amžius yra procesas, kuris rutuliosis laikui bėgant. Nėra įmanoma projektuoti į ateitį ir sakyti: „Štai dabar Aukso Amžius yra pilnai ir visiškai įkūnytas.“ Visada vyks augimas. Tad gydymas ir mityba pereis ilgą, laipsnišką procesą. Akivaizdu, kad egzistuoja tam tikros tendencijos, kurias galime nurodyti.

Pirmoji, žinoma, yra tai, kad kuo toliau pereisime į Aukso Amžių, tuo didesnis atsiras supratimas, suvokimas apie tarp visų dalykų egzistuojantį ryšį. Bus įsisąmoninta, kad egzistuoja akivaizdus ryšys tarp psichikos ir fizinio kūno. Tai reiškia, kad gydymas pagrinde koncentruosis į energiją ir psichologinių traumų bei problemų išrišimą. Įvyks laipsniškų pokyčių serija, kuomet bus išvystytos naujos technikos, skirtos tiesioginiam gydymui su energija. Bus netgi išvystyti nauji įrenginiai arba technologijos, kurie galės spinduliuoti tam tikras energijos formas, kurios, pavyzdžiui, galės nužudyti virusus, nužudyti kenksmingas bakterijas. Galiausiai bus atrastas spinduliavimas, kuris sugebės atstatyti ląsteles į sveikatos ir pusiausvyros būseną.

Atsiras diagnostinės technikos, kurios bus šiek tiek panašios į kompiuterinę tomografiją, kurią turite šiandien, tačiau bus daug pažangesnės, nes jos sugebės parodyti energetinį lauką, čakras, jos galės parodyti čakrose egzistuojančius blokus. Jos galės parodyti blokus energetiniame lauke, kurie neleidžia energijai laisvai tekėti į fizinį kūną. Taps akivaizdu, kad kai nėra laisvo energijos tekėjimo iš trijų aukštesniųjų kūnų į fizinį kūną, tai yra pagrindinė ligos priežastis. Todėl kad ląstelės yra atkertamos nuo energijos, kuri palaiko jų sveikatą. Tad jos yra priverstos maitintis vien materialia energija, fizine energija, ir per ilgesnį laiko tarpą jos tiesiog negali išsimaitinti vien šia energija.

Mityba taip pat pereis įvairias fazes, visų pirma dar labiau sustiprės tai, ką jūs jau matote, kuomet daugelis žmonių pradeda suvokti, jog yra būtina turėti kuo grynesnį maistą, kuris nebūtų užterštas chemikalais. Atsiras didesnis suvokimas, kad yra būtina gaminti maistą tokiu būdu, kuris iš tiesų sveikatintų jį valgančius žmones, o ne tiesiog būtų patogus ir neštų pelną žmonėms ar įmonėms, kurios gamina šį maistą. Tad palaipsniui mityba bus ištobulinta, atsiras didesnis suvokimas, kaip fizinis kūnas yra veikiamas maisto, kurį valgote.

Kita vertus, atsiras suvokimas, kad kai išsprendžiate psichologiją ir savo ląsteles atstatote į didesnės pusiausvyros būseną, mityba nebėra toks kritiškas dalykas kaip tuo atveju, kai ląstelės nėra pusiausvyroje. Kai jūsų ląstelės yra pusiausvyroje, jūsų kūnas turi gebėjimą pasisavinti platesnę maistinių medžiagų įvairovę ir iš tiesų sugeba apdoroti jas nepažeisdamas jūsų sveikatos. Vėlgi, tai yra įvairialypis požiūris, ir būtent dėl to šiuo metu nenoriu apie tai konkrečiau kalbėti. Nes nėra tik vieno dalyko, kurį galite padaryti dėl mitybos.

Vienas iš didžiausių persilaužimų, tiek supratime, tiek technologijoje, bus gebėjimas, kaip sakiau, diagnozuoti individualaus asmens energetinį lauką. Tai atvers daug labiau individualizuotą požiūrį į mediciną, bet kartu ir į mitybą. Nebeliks šių medicinos kompanijų, kurios siekia sukurti tam tikro vaisto monopolį, tariamai galinčio išgydyti tam tikrą ligą. Jos tai, žinoma, daro tam, kad uždirbtų didžiulį pelną. Atsiras naujas suvokimas ir bus pradėta suprasti, kad paprasčiausiai nėra įmanoma sukurti vienos rūšies vaistus, kurie būtų veiksmingi visiems tam tikra liga sergantiems žmonėms.

Priešingai, turite atlikti individualų įvertinimą. Ištiriate asmens energetinį lauką. Taip pat pasiunčiate žmogų pas specialistus, kurie šiandien būtų psichologų ir terapeutų atitikmuo, kur jie galėtų pažvelgti į savo psichologiją ir galėtų gauti pagalbą savo psichologijai, peržengiančiai fizinės ligos ribas, gydyti. Tas pats ir su mityba, šie diagnostiniai metodai atvers galimybę susikurti individualią mitybą, kuomet matytumėte, ko tiksliai reikia jūsų kūnui. Jūs netgi matytumėte, kaip kūnas reaguoja į specifinį maistą.

Na ir dabar, ateis momentas, kai jau būsime pasistūmėję šiek tiek toliau į Aukso Amžių, kuomet kiekvienas žmogus, ar bent jau kiekvieni namai turės tokią diagnostinę įrangą. Tai leis nuskenuoti žmogaus energetinį lauką ir parodyti jį ekrane. Ir tuomet patys žmonės turės tam tikrą gebėjimą nusistatyti sau diagnozę, kokias jie turi problemas, ir galės tiesiogiai matyti, kaip, pavyzdžiui, juos veikia jų mityba. Tai yra tik dalis galimybių, kurios taps prieinamos žmonėms, kai jie įsisąmonins faktą, kad viskas yra susiję. Kad egzistuoja pamatinė energetinė realybė. Kad turime pažvelgti į žmogaus energetinį lauką, idant galėtume padėti jo fiziniam kūnui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels