COVID pandemijos pamokos

Klausimas: Kokios yra svarbiausios pamokos, kurių COVID išmokė pasaulį? Būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniais, kaip galėtume toliau palaikyti šio suvokimo kėlimą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Na, aš siūlyčiau perfrazuoti klausimą taip: „Kokias svarbias pamokas COVID būtų galėjęs išmokyti pasaulį?“ Nes realybė yra tokia, kad daugelio žmonių pasaulyje COVID nieko neišmokė, ir viena iš didžiausių priežasčių yra tai, kad daugelis žmonių tapo šių konspiracijos teorijų aukomis, priimdami ideologinį požiūrį vietoj intuityvaus požiūrio. Nesakau, kad visiems žmonėms reikėjo pasiskiepyti, tik sakau, kad nė vienas žmogus neturėjo atsisakyti skiepytis iš ideologinių paskatų, atėjusių iš visiškai nepagrįstų konspiracijos teorijų.

Būtų buvę geriau, jeigu žmonės būtų sugebėję susiderinti su savo intuicija, ir kaip jau anksčiau sakėme, tiktai tuomet, kai esate neutralioje proto būsenoje, galite gauti tikslią intuiciją, ir jeigu žmonės būtų tai padarę, galėjo būti išgelbėta daug gyvybių. Tačiau iš tiesų yra svarbių pamokų, kurias išmoko bent kai kurie žmonės tiek valdžioje, tiek privatūs žmonės, kad tokia situacija kaip ši reikalauja bendruomeniškumo jausmo ir socialinės atsakomybės, kad kiekvienas žmogus padarytų savo darbo dalį situacijai pagerinti, taikydamas praktines priemones, kurios buvo rekomenduotos valdžios, ir nors jos nebuvo 100 procentų efektyvios, tai vis tiek buvo geriau nei nedaryti nieko. Yra šalių, kurios sustiprino savo socialinę atsakomybę, ir taip pat yra šalių, kuriose tik kai kurie žmonės tai sustiprino, kai tuo tarpu kiti iš tiesų sumažino savo socialinės atsakomybės jausmą. Tai ypač galioja Jungtinėms Valstijoms, kuriose tiek daug žmonių tiki visomis tomis konspiracijų teorijomis apie ligą.

Tačiau daugelis šalių taip pat išmoko, kad yra būtina bendradarbiauti, ir daugelis šalių pradeda suvokti, kad tokiose situacijose kaip ši yra būtina reikalauti sąžiningumo ir skaidrumo. Akivaizdu, kad jeigu Kinija nuo pandemijos pradžios būtų buvusi atviresnė, būtų buvę galima išvengti daug kančių ir mirčių, ir egzistuoja būtinybė, kuri dar netapo įkūnyta, daryti didesnį spaudimą Kinijai, kad ji pripažintų, jog negali leisti, kad toks dalykas kaip šis dar kada nors pasikartotų. Kinija, žinoma, taip pat įžengė į pradines suvokimo pakopas, kad ideologinis požiūris, atvedęs prie nulinio COVID atsako, buvo ydingas ir nesubalansuotas, ir jis iš tiesų neišgelbėjo gyvybių, o tik labai stipriai pakenkė ekonomikai. Egzistuoja potencialas, kad Kinija galiausiai pradės kvestionuoti šį autoritarinį požiūrį ir tuo būdu išvengs slydimo į vis didesnį autoritarizmą, kurį propaguoja dabartinė valdžia.

Pakylėtųjų mokytojų mokiniai, žinoma, gali išsakyti prašymus savo šaukiniuose ir invokacijose, kad pasaulis išmoktų pamokas ir susiderintų su pakylėtaisiais mokytojais, tačiau yra tiek daug kitų prioritetų, tad turite individualiai nuspręsti, ar tai darysite.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels