Dvasinė perspektyva į autizmą

Klausimas: Norėčiau užduoti su savo darbu susijusį klausimą. Dirbu su vaikais autistais, turinčiais įvairias negalias. Norėčiau paklausti, kokia yra dvasinė žinia, ką tai reiškia, kad tiek daug vaikų Žemėje gimsta su autizmu, o medicinos pasaulis juos tiesiog šeria vaistais, ir kaip aš, pakylėtųjų mokytojų mokinė, galėčiau jiems padėti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Vėlgi, yra įvairios priežastys, kodėl tam tikri vaikai serga autizmu. Tikiuosi, jau pradedate suprasti, kad yra labai sunku tokioje planetoje kaip Žemė pateikti universalius absoliutinius paaiškinimus, kurie galiotų visiems atvejams. Yra autizmu sergančių vaikų, kurie yra pasiekę aukštą dvasinio išsivystymo lygį. Jie ateina su šia negalia, ar netgi ir su kitomis negaliomis, kadangi pripažįsta, jog būdami fiziniame įsikūnijime turės galimybę (taip sakant) laikyti dvasinę pusiausvyrą Žemei ir padėti kelti kolektyvinę sąmonę. Jie jaučia, kad viskas, ką jie aktyviai darytų, juos tik nuo to atitrauktų. Tad jie yra įsitvirtinę fizinėje oktavoje, tačiau nėra traukiami į fizines veiklas ir todėl sugeba dirbti aukštesniuose lygmenyse ir laikyti tą dvasinę pusiausvyrą.

O tuomet yra kitų gyvybės srautų, kuriems autizmas pasireiškia dėl to, kad jie turi žemesnę sąmonės būseną. Kai kuriais atvejais jie tiesiog turi tokią žemą sąmonės būseną iš ankstesnių gyvenimų, kad jiems turėjo būti suteikta galimybė būti įsikūnijime. Ir tai gali, labai, labai lėtai, padėti jiems gyti, kad dar kitame gyvenime jie iš tiesų galėtų pradėti augti. Šiame gyvenime jie iš tiesų negali judėti pirmyn ir būtent dėl to jie neturi normalaus sąmoningumo, tačiau vis dar tebėra įsikūnijime.

Yra tokių gyvybės srautų, kurie nusileido į tokią tamsą ir blogį, kad dėl sudėtingų karminių priežasčių jiems turi būti suteikta galimybė būti įsikūnijime. Jie nesugeba išsaugoti įprastinės sąmonės būsenos, nes jeigu galėtų tai padaryti, susikurtų dar daugiau karmos ir todėl susikurtų dar didesnį chaosą. Yra daug tokių gyvybės srautų, kuriems nėra leidžiama ateiti į fizinį įsikūnijimą, ir jie nueina į astralinę plotmę, į emocinės karalijos atskyrį. Tačiau tarp jų yra keletas, kuriems dėl įvairių sudėtingų priežasčių yra leidžiama prisiimti kūną, kad galėtų būti įsikūnijime ir tuo būdu galėtų gauti galimybę jausti, koks yra gyvenimas fizinėje oktavoje. Tam tikra prasme, jie turi galimybę jausti, kad patys yra visiški bejėgiai ir tuomet gali suvokti, kad būtent tai jie padarė kitiems žmonėms ankstesniuose gyvenimuose – pavergė juos, padarė juos bejėgiais.

Kad ir kaip keistai tai gali pasirodyti, kartais tai gali atnešti pokytį sąmonėje, kuomet juose atsiranda troškimas įveikti šią sąmonės būseną, nes dabar jie suvokė, kad tai, ką jie padarė kitiems, privertė juos pačius atsidurti šioje situacijoje. Tad ką galite dėl jų padaryti? Na, jūs visada galite, jeigu jaučiate, kad tai yra jūsų dangiškojo plano dalis, išsakyti dėl jų prašymus. Ir jūs, jeigu su tuo dirbsite, palaipsniui sugebėsite sustiprinti savo intuiciją ir galėsite pajausti, ką dėl jų galite padaryti individualiame lygmenyje. Dėl tamsesnių gyvybės srautų galite išsakyti prašymus, kad jie būtų išlaisvinti nuo demonų, bekūnių, padarų ar netgi dar tamsesnių jėgų.

Jūs galite, jeigu jaučiate tokį norą (tačiau nesakau, kad būtinai tai turėtumėte daryti) išsakyti prašymus dėl dalies jų karmos transmutavimo. Dėl tamsesnių gyvybės srautų nelabai daug ką galite padaryti, tad raginčiau neskirti tam pernelyg daug dėmesio. Ir tuomet dar yra dvasiškai išsivysčiusių gyvybės srautų, kurie čia atėjo tam, kad fiziniu kūnu naudotųsi tik kaip inkaru, ir jums iš tiesų nereikia dėl jų kažką labai daryti. Ir tuomet taip pat yra tarpinių gyvybės srautų, ir jūsų išsakomi prašymai jiems gali padaryti didesnį poveikį, bet taip pat, daugeliu atvejų, tiesiog kalbėdamiesi su jais, jeigu turite galimybę tai daryti, ypač jeigu galite pabūti vieni su vaiku, galite su juo kalbėtis taip, tarsi jis nebūtų šioje neįgalioje būsenoje. Žinoma, aukštesniuose lygmenyse jie iš tiesų turi sąmonę, tad su jais kalbėdamiesi galite jiems padėti gyti ir padėti augti. Tai iš tiesų yra labai individualu, tad turite naudotis įrankiais, kad sustiprintumėte savo susiderinimą ir įžvalgumą, kaip turėtumėte panaudoti savo energiją ir dėmesį. Ir ar iš tiesų galėsite padėti tam gyvybės srautui, o gal jūsų mėginimai turės mažai šansų padaryti kažkokį poveikį, ir ar iš viso jums reikėtų tai daryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels