Dangus

Etinės dilemos 21-ojo amžiaus medicinoje

Klausimas: Ar galėtų mokytojai pakomentuoti „Negaivinti“ formą, taip pat dar žinomą gyvojo valios arba išankstinių medicininių nurodymų pavadinimu, kurios reikalauja ligoninės. Kokios yra šio išankstinio reikalavimo, kad medicinos darbuotojai atjungtų dirbtinį gyvybės palaikymą vegetacinėje būsenoje esantiems pacientams, dvasinės pasekmės?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Na, iš dalies ligoninės tai daro norėdamos išvengti teismų ir save apsaugoti, tačiau jos tai daro ir dėl kitų praktinių priežasčių, pavyzdžiui, siekdamos sumažinti išlaidas, kad nebūtų priverstos laikyti pacientus gyvus.

Žvelgiant iš dvasinės perspektyvos, tai tiesiog yra dar vienas žingsnis visuomenės evoliucijoje, kad reikalaujate iš žmonių labiau įsisąmoninti skirtingas galimybes, kurios gali įvykti. Tai iš dalies yra pasekmė fakto, kad medicinos pažanga pasiekė tašką, kai tapo įmanoma palaikyti kūno gyvastį už natūralios gyvenimo trukmės ribų, jeigu egzistuoja toks dalykas kaip natūrali gyvenimo trukmė.

Iš tiesų būna atvejų, kai siela pasitraukia iš kūno, nes žino, jog atėjo metas judėti toliau, tačiau gydytojai naudoja medicinos technologiją dirbtinai palaikyti kūno gyvastį. Jeigu dirbtinai palaikote kūno gyvastį, sielai yra labai sunku visiškai paleisti kūną. Ir kai kuriems žmonėms tai gali reikšti, kad jie negali pereiti į šviesą, jie negali judėti toliau savo įprastiniuose cikluose. Jie gali, ekstremaliais atvejais, tapti išsikūnijusiomis sielomis dėl šio dirbtinio jų kūno gyvasties palaikymo.

Na ir dabar, žinoma, neįmanoma kažko pasakyti šia tema, kas vienodai galiotų visiems žmonėms. Yra, žinoma, žmonių, kurie komoje išbuvo ne vienerius metus ir po to prabudo. Yra žmonių, kurie pasiekė tam tikrą dvasinių pasiekimų lygmenį, ir nors jie buvo komoje, jie vis tiek galėjo laikyti dvasinę pusiausvyrą Žemei, nes komoje esančio fizinio kūno turėjimas jiems vis tiek suteikė inkarą fizinėje oktavoje.

Ir kaip ir su daugeliu visuomenėje iškylančių klausimų, neįmanoma į tai duoti juodai balto atsakymo ir sakyti, kad štai šitaip yra visada. Tai visiškai dera su kylančia sąmone, kad žmonės pradėtų kelti šiuos sudėtingesnius etinius ir moralinius klausimus, su kuriais ankstesnės kartos nesusidūrė, nes dar neegzistavo tokia technologija. Galiausiai vienintelė viso to išdava yra žmonėms stiprinti savo intuiciją, savo susiderinimą, savo Kristaus įžvalgumą, kad galėtų patys nuspręsti.

Tai galioja šeimoms, kurioms gali tekti nuspręsti už komoje esantį žmogų, tačiau tai taip pat, žinoma, galioja ir žmonėms, kurių, prieš priimant juos į ligoninę, yra paprašoma pasirašyti vieną iš šių formų. Jiems reikia turėti tam tikrą susiderinimą ir įsiklausyti į save.

Puikiai žinau, kad šiuo metu daugelis žmonių, kurie yra verčiami pasirašyti tokią paleidimo formą, neturi šio susiderinimo. Ir vis dėlto, turime nuo kažko pradėti, kad galėtume sukurti naują vagą kolektyvinėje sąmonėje, kuri tuomet galės padėti žmonėms palaipsniui pradėti apie tai diskutuoti, palaipsniui plėsti suvokimą, kad žmonės galėtų tai permąstyti anksčiau nei atsiduria ligoninės priimamajame ar yra įnešami į ligoninę; idant jie žinotų, kaip turėtų tai spręsti, ar bent jau turėtų daugiau laiko nuspręsti, ką jie individualiai darys.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels