Geriamo vandens išvalymas ir alcheminiai kūno gebėjimai

Klausimas: Mano klausimas būtų apie vandenį. Koks yra vandens vaidmuo, ypač geriamo vandens, mūsų sąmonės ir sąmoningumo kėlime Sen Žermeno Aukso Amžiuje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Na, jūs, žinoma, žinote, kad septyniasdešimt procentų jūsų kūno sudaro vanduo, ir akivaizdu, kad vanduo, kurį įsileidžiate į kūną, turi didelį poveikį ląstelėms ir jų gebėjimui gerai funkcionuoti. Ir tai labiau yra ne tiek pats vanduo, kurį geriate, kiek vandenyje saugoma informacija. Žinau, kad jūs visi žinote apie chemikalus, ir akivaizdu, kad Aukso Amžiuje geriamo vandens nebus leidžiama teršti jokiais chemikalais. Atsiras įvairios technologijos, ir kai kurios iš jų jau egzistuoja ir yra vertingos. Tačiau Aukso Amžiuje atsiras daugiau technologijų geriamam vandeniui valyti.

Taip pat turite suvokti, kad vanduo turi labai unikalų gebėjimą saugoti informaciją. Tai nėra vien energija, tai iš tiesų yra informacija. Kaip, pavyzdžiui, žinote, buvo tiriami homeopatiniai vaistai, ir tyrimai parodė, kad homeopatiniuose vaistuose nelieka jokių cheminių medžiagų, tačiau lieka informacija, ir ląstelės šią informaciją gali sugerti.

Ir galite suvokti, kad vanduo taip pat gali sugerti informaciją ir saugoti ją ilgą laiką, ir būtent dėl to sveikiausias vanduo gėrimui yra tas, kuriam yra leidžiama persifiltruoti per žemę ir tuomet natūraliai iškilti į paviršių natūralaus šaltinio pavidalu. Tuomet šis vanduo, perėjęs per žemę, yra išvalomas ir iš jo yra pašalinama dalis informacijos. Aukso Amžiuje ir, žinoma, net ir dabar, tai nebus praktiška, kad visi savo geriamą vandenį gautų iš natūralių šaltinių, tad atsiras kitos metodologijos, kaip sakiau, ir kai kurios iš jų jau yra sukurtos, arba yra iš dalies sukurtos, valyti informaciją iš vandens. Tačiau tai nebus daroma chemikalais. Tai yra daugiau nei įmanoma padaryti naudojant atvirkštinės osmozės metodą.

Kitas dalykas čia, žinoma, yra tas, kad ląstelėms yra reikalingi tam tikri mineralai, kurie gali būti vandenyje arba kurie yra lengviau pasisavinami iš vandens nei iš maisto. Tad arba informacija iš šių mineralų turės būti pridedama į vandenį, arba žmonėms reikės atrasti kitus šių mineralų šaltinius. Tai yra tema, į kurią šiuo metu yra pernelyg sudėtinga leistis, tačiau Aukso Amžiuje iš tiesų atsiras mokslas apie tai, kaip reikia elgtis su vandeniu.

Atsiras būdai ištirti, kaip jūs jau ir žinote, kad dirva daugelyje vietų yra išsekinta ir netekusi mineralų, tad šie mineralai nepatenka į maistą, kuris yra auginamas toje žemėje. Aukso Amžiuje atsiras būdai praturtinti mineralais dirvą ir vandenį, ir atsiras kitų būdų pateikti, nebūtinai cheminius mineralus, bet ląstelėms reikalingą informaciją.

Aukso Amžiuje taip pat išaugs dvasinis sąmoningumas, kuris leis Kristiškumo keliu einantiems žmonėms pasiekti tašką, kuriame jiems nebekels didelių problemų jų geriamas vanduo. Jūs jau žinote, kad galite palaiminti maistą ir geriamą vandenį, ir tai turi teigiamą poveikį, ir kuo aukštesnė yra sąmonė, tuo stipresnis yra poveikis. Gali ateiti toks momentas, kai jums nebereikės jaudintis dėl vandens, nes galėsite jį palaiminti, ir tai šį vandenį išvalys ir įkraus reikalingomis energijomis. Netgi galite pasiekti tašką, kuriame jūsų sąmonė būtų pakilusi į tokį lygį, kad jums nebebus būtina gauti daug mineralų iš vandens ar iš maisto, kadangi jūsų kūnas funkcionuos tokiame lygmenyje, kuriame jis juos galės pasigaminti pats.

Iš tiesų, visiškai natūralioje aplinkoje jūsų kūnas gali pasigaminti daug jam reikalingų mineralų ir net tam tikrus vitaminus, be būtinybės gauti juos iš maisto. Kūnas gali funkcionuoti alcheminiame lygmenyje, kuriame gali paimti tai, ką gauna iš maisto, ir transformuoti į tai, ko jam reikia. Ir kūnas, tam tikra prasme, tą jau ir daro daugumai žmonių.

Tiesą sakant, jeigu paimtumėte šiandien vidutinį žmogų ir galėtumėte tiksliai išmatuoti, ką šis žmogus valgo ir geria, jeigu galėtumėte išmatuoti tam tikro mineralo, gaunamo per maistą ir vandenį, kiekį, ir kiek to žmogaus ląstelės iš tiesų sunaudoja šio mineralo, jūs, daugumos žmonių atveju, atrastumėte tam tikrą neatitikimą. Ląstelės iš tiesų sunaudoja daugiau, nei žmogus suvalgo ir išgeria. Taip yra dėl to, kad kūnas turi gebėjimą transformuoti dalį savo įsisavinamo maisto į tai, ko jam reikia. Ir iš tiesų tik tuomet, kai šis gebėjimas pakrinka, prasideda mineralų badas ir žmonės negali gauti pakankamai šių mineralų. Tai iš dalies yra susiję su kūno užterštumu, bet taip pat yra susiję ir su sąmonės būsena.

Aukso Amžiuje, mums vis labiau į jį progresuojant, atsiras daug naujų galimybių, kurias šiandien sunku net įsivaizduoti. Štai kodėl mes vėl ir vėl kartojame, kad vizija yra tokia svarbi, kadangi akivaizdu, jog sprendimai daugeliui šiandien egzistuojančių problemų nėra materialūs, nėra mechaniški. Tai yra aukštesni sprendimai, ir būtent tai pradės vykti Aukso Amžiuje.

Vis daugiau ir daugiau žmonių tam atsivers, ir vis daugiau ir daugiau žmonių pakels savo sąmonę iki tokio lygmens, kuriame galės pradėti tarnauti gydūnais, nes jie galės atlikti daugiau nei fizinį gydymą. Kai kurie jau sugeba tai daryti, tačiau šį gebėjimą įgis dar daugiau žmonių Aukso Amžiuje, ir daugelis įgis gebėjimą patys tai padaryti, keldami savo sąmonę ir tapdami savo kūno šeimininkais, tapdami materijos šeimininkais, ir todėl išgydydami daugelį ligų, arba suteikdami savo kūnui tai, ko jam reikia, kad jis galėtų funkcionuoti optimaliame lygmenyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels