Dangus

Holistinis požiūris į gydymą privalo apimti ir psichiką

Klausimas: Kaip dvasiškai sąmoningas sveikatos priežiūros profesionalas galėtų padėti žmonėms pasiekti holistinį išgijimą ir palaikyti juos, prisiimant atsakomybę už savo pačių gydymą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Na, tai labai stipriai priklauso nuo to, kokio pobūdžio esate sveikatos priežiūros profesionalas ir kiek esate varžomi aplinkos, kurioje dirbate. Kokias turite galimybes kalbėtis su žmonėmis? Kiek jums yra leidžiama, kiek turite laisvės rekomenduoti kitas gydymo ar terapijos formas? Jeigu, pavyzdžiui, turite situaciją, kurioje individualiai konsultuojate pas jus atėjusius žmones, tuomet, žinoma, turite didelę laisvę dalintis su jais tuo, apie ką mes kalbėjome: universaliais aspektais, keliu į aukštesnius sąmonės lygmenis, būdais išsigydyti savo dvasines traumas.

Iš esmės, holistinė sveikata reiškia, jog suvokiate, kad fizinis kūnas nėra izoliuotas vienetas, nes jis yra labai tampriai susijęs su psichika, ir psichika su kūnu sudaro vienetą, ir būtent tokia yra tikroji holistinio gydymo prasmė.

Tad suvokiate, jog visi fiziniai simptomai turi savo atitikmenis psichikoje, ir todėl tikrasis gydymas privalo apimti ir psichiką. Nesakome, kad žmonės neturėtų naudotis fizinėmis priemonėmis, kurios yra būtinos jų gyvybei išsaugoti ir išlaikyti juos įsikūnijime, tačiau iš tiesų sakome, kad holistinis požiūris į gydymą privalo, žinoma, apimti ir psichiką, padedant žmonėms išsigydyti savo traumas ir įveikti reakcinius šablonus.

Tad jeigu turite galimybę rekomenduoti šitai žmonėms, tuomet turėtumėte pasinaudoti šia galimybe. Jeigu negalite to daryti, tuomet būkite ramybėje padėdami žmonėms tame kontekste, kuriame dirbate. Arba, jeigu jaučiate negalintys to daryti, pereikite į kitą sritį, kurioje turėtumėte galimybę padėti žmonėms.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels