Ikimokyklinukų alergijos

Klausimas: Kas liečia ikimokyklinukų alergijas, Jėzus savo atsakyme apie alergijas sakė, kad tikroji alergijų priežastis yra psichologinė, kad jas sukelia trauminis patyrimas, kuris priverčia sielą išsiugdyti baimę tam tikrai substancijai arba sąlygai. Kadangi vienintelis būdas išspręsti šią problemą yra naudotis psichologinėmis technikomis, kurios leidžia prasiskverbti į psichikos gelmes ir išgydyti pirminę traumą, kaip tai būtų galima daryti su ikimokyklinio amžiaus vaikais?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

To iš tiesų neįmanoma padaryti su šiuo metu psichologijoje egzistuojančiais įrankiais. Kažkuriuo metu ateityje bus perduoti įrankiai, kurie bus geriau pritaikyti darbui su vaikais, tačiau šiuo metu nedaug ką galite padaryti. Galite kalbėti šaukinius už savo vaikus ir prašyti jiems apsaugos.

Galite naudotis bet kokiomis fizinėmis priemonėmis, kurios yra prieinamos, kad palengvintumėte alergiją ar bent jau sumažintumėte simptomus. Tiesiog turite leisti vaikams priaugti tokį amžių, kuriame jie sugebės prisiimti daugiau atsakomybės už savo individualų kelią ir galės pradėti dirbti su savo psichologija. Ir geriausiai prie šio proceso galite prisidėti patys eidami keliu ir dirbdami su savo psichologija. Geriausiai kaip sugebate, dalinkitės tuo procesu su savo vaikais, kad jie matytų jus tai darant ir pradėtų priimti tai kaip visiškai natūralų procesą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels