Dangus

Kaip elgtis su gyvybei grėsmę keliančia liga

Klausimas: Šis klausimas būtų apie chemoterapiją. Jeigu pakylėtųjų mokytojų mokiniui buvo nustatytas vėžys, ar chemoterapija gali būti tinkamas gydymas? O gal turėtume ieškoti kitų gydymo metodų? Ką mokinys turėtų išmokti iš šio iššūkio, ir ar jis turėtų mėginti pats išsigydyti, tuo pat metu leisdamas, kad jam būtų taikomi destruktyvūs gydymo metodai tokie kaip chemoterapija?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Akivaizdu, kad chemoterapija ir daugelis kitų terapijos formų, kurias išvystė šiuolaikinis medicinos mokslas, nėra aukščiausi gydymo metodai. Ateis toks laikas, kai žmonės žvelgs į dabartinius gydymo metodus ir laikys juos tokiais pat primityviais, kaip šiandieniniai gydytojai laiko primityviais viduramžiais naudotus kraujo nuleidimo metodus ir kitas anais laikais naudotas terapijos formas. Ir vis dėlto, jūs gyvenate tais laikais, kuriais gyvenate. Ir jeigu jums buvo diagnozuota rimta liga, mes visada rekomenduojame ieškoti visų įmanomų gydymo galimybių.

Tačiau, atsižvelgiant į chemoterapijos pobūdį, rekomenduočiau labai rimtai įvertinti, kiek išplitęs yra vėžys. Ar dar turite laiko iki jums bus būtina taikyti chemoterapiją? Ir jeigu turite laiko, tuomet rekomenduočiau naudotis visomis kitomis prieinamomis priemonėmis, tame tarpe ir alternatyvia medicina, mitybos pakeitimu ir kitomis fizinio gydymo formomis.

Vėlgi, žinoma, kiekvienas toks iššūkis yra galimybė pakeisti savo sąmonę, ištirti, kokias turite savastis, kokius galite turėti sustabarėjusius mąstymo šablonus ar emocinius šablonus, ir tuomet taip pat galite pradėti juos spręsti. Šioje situacijoje, kai susiduriate su gyvybei grėsmę keliančia liga, gali būti būtina naudotis įvairiomis terapijos formomis, psichologine terapija, kuri jums galėtų padėti išspręsti gilias psichologines problemas labiau koncentruotu būdu. Tad naudokitės visomis priemonėmis, kurios jums yra praktiškai prieinamos jūsų situacijoje, priklausomai nuo jūsų individualios diagnozės ir jums likusio laiko.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels