Kaip sulėtinti senėjimą

Klausimas: Ar įmanoma transcenduoti senėjimą šiuo mūsų evoliucijos momentu, o gal tai yra aklavietė šiuo metu to siekti? Jaučiu, kad senėjimas yra mūsų dualistinio arba nesveiko elgesio ir nesugebėjimo būti atviromis durimis savo AŠ ESU Esačiai pasekmė. Mums kylant sąmonėje, ar nemirtingumas taps šalutiniu kelio poveikiu, ar tiesiog pailgės gyvenimo trukmė? Ar kai kurie pakylėtųjų mokytojų mokiniai taps pirmaisiais senėjimą transcendavusiais žmonėmis? Ar mes turime šį potencialą? Ar Jėzus transcendavo senėjimą? Jeigu nesentume, ką tai reikštų žmonėms? Kaip mes paliktume planetą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Na, turėtumėte suprasti, kad egzistuoja skirtumas tarp senėjimo ir nemirtingumo, nes tai yra du skirtingi dalykai. Jūs iš tiesų galite sulėtinti senėjimo procesą, ir yra daug pakylėtųjų mokytojų mokinių, kurie kalbėjo daug violetinės liepsnos šaukinių, ir jie atrodo jaunesni už savo tikrąjį amžių. Tačiau kas liečia nemirtingumą, tai yra nerealistiškas tikslas, iš dalies dėl to, kad tai niekada nebus realistiška fizinėje oktavoje nepakilusioje sferoje, bet taip pat ir dėl kolektyvinės sąmonės tankumo bei materijos Žemėje tankumo.

Jūs iš tiesų galite sulėtinti senėjimą ir galite, žinoma, matyti, kad daugelyje šalių gyvenimo trukmė pastoviai ilgėjo ir ji toliau ilgės, atsirandant naujoms žinioms apie kūną ir naujoms gydymo technologijoms. Nėra nerealistiška sakyti, kad artimoje ateityje vidutinė gyvenimo trukmė perkops 100 metų ribą ir netgi pasieks 120 metų ribą. Tačiau pasiekti dar ilgesnę gyvenimo trukmę ilgą laiką bus nepraktiška. Na ir dabar, kodėl gi jūs, pakylėtųjų mokytojų mokiniai, turėtumėte norėti nemirtingumo fizinėje oktavoje?

Kodėl tiesiog nenugyventi to gyvenimo laiko, kuris buvo apibrėžtas jūsų Dangiškajame plane, ir tuomet pakilti? Natūralus planetos palikimo procesas yra pakilti arba reinkarnuotis, jeigu norite čia pabūti dar vieną ar pora gyvenimų, kad padėtumėte atnešti aukso amžių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels