Dangus

Klausimas apie vaistus nuo nemigos

Klausimas: Šis klausimas būtų apie Propofolį. Propofolis yra legaliai naudojamas medicininiais tikslais ir žmonės naudoja šiuos vaistus dėl jų stipraus, miegą sukeliančio, anestezinio poveikio. Tačiau kai kurie žmonės nerimauja dėl galimos priklausomybės nuo Propofolio. Kaip Propofolis paveikia mūsų keturis žemesniuosius kūnus?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniu turėtumėte laikytis bendros taisyklės: vengti bet kokių vaistų, kurie ne tik skatina jus miegoti, bet ir paveikia protą. Nesakau, kad tai turėtų būti taikoma tam tikrais psichinių ligų atvejais, kai gali būti tinkama kurį laiką vartoti tam tikrus vaistus. Tačiau būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniu turėtumėte būti labai atsargūs tai vartodami, nes turite mūsų jums perduotus įrankius: Arkangelo Mykolo apsaugą, Astrėjos išlaisvinimą, violetinę liepsną, kuri gali sudeginti tai, kas jau yra jūsų energetiniame lauke. Jeigu visu tuo naudositės, dažnai tai galės padėti jums išvengti tokių vaistų vartojimo.

Akivaizdu, kad visi dalykai, kurie migdo jūsų fizinį kūną arba kūną įveda į didesnės ramybės būseną, taip pat panašiai veikia ir jūsų tris aukštesniuosius kūnus – jie juos atbukina, atima budrumą ir sąmoningumą, ir todėl tai veda prie tam tikros priklausomybės. Yra daug geriau naudotis mūsų jums perduotais įrankiais, ne tik apsaugai ir energijai kviesti, bet taip pat siekiant ištirti, kokius turite simptomus.

Kodėl jūs, pavyzdžiui, negalite miegoti? Kokia savastis slepiasi už jūsų nesugebėjimo užmigti? Ir tuomet, dirbkite su tuo. Suprantu, kad tai nepadės žmonėms, kurie nėra pakylėtųjų mokytojų mokiniai, tačiau, vėlgi, negalime perduoti visiems skirtų mokymų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels