Mentalinis ir fizinis išsekimas

Klausimas: Daugelis žmonių kenčia nuo išsekimo. Dėl to susilpnėja jų mentaliniai, emociniai ir fiziniai gebėjimai, dažnai ne vieneriems metams. Dėl ko jie šitaip išsekino savo kūną? Ir ar egzistuoja kokios nors dvasinės rekomendacijos, kaip būtų galima išgyti iš šios būsenos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Gali būti daug priežasčių, kodėl žmonės nueina į šį kraštutinumą. Iš tiesų yra išsekinamas ne tik kūnas, bet ir protas. Daugeliu atvejų taip nutinka dėl to, kad žmonės įsisuka į išorines situacijas, kuriose jaučia turintys dirbti dėl specifinio rezultato. Jie, pavyzdžiui, privalo padaryti tam tikrą karjerą, jie turi daug jėgų reikalaujantį darbą ir privalo išpildyti to darbo reikalavimus. Jie liovėsi klausyti savo kūno ar savo proto, ar savo antrosios pusės, ar savo šeimos, ir taip stipriai susikoncentravo į tikslą, kad tiki, jog priemonės, kuomet jie visa kita apleidžia, gali pateisinti to tikslo pasiekimą. Tai gali atvesti žmones į šią nesubalansuotą būseną, kurioje jie tiesiog nebegali daugiau to daryti.

Yra, žinoma, daug dalykų, ką galite padaryti, kad iš to išsigydytumėte, visų pirma, galite atlikti pokytį prote ir tarti: „Na, jeigu įstūmiau save į šią būseną, turiu tai laikyti dvasine galimybe, galimybe dvasiškai paaugti, išgyti. Turiu padaryti pauzę, permąstyti, kokie tikslai mano gyvenime yra svarbiausi. Ir tuomet naudosiuosi dvasinio gydymo įrankiais, kuriuos perdavė mokytojai.“ Vėlgi, Jūsų dvasinių traumų gydymas ir kitos mūsų knygos, tame tarpe ir Kursas į gausingą gyvenimą, gali jums labai padėti gydytis tokias traumas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels