Dangus

Moterims reikia atlikti pokytį savo savimonėje, savo savivaizdyje, ką reiškia būti moterimi

Klausimas: Daug vienišų moterų kenčia nuo hormoninių ligų, o kai kreipiasi į gydytojus, jie joms išrašo piliulių ir pataria susirasti vyrą. Jeigu moters dangiškajame plane nėra numatyta atrasti savo liepsną dvynę šiame gyvenime, ar gali liga būti tiesiog karma? O gal egzistuoja koks nors kitas paaiškinimas šios ligos plitimui tarp moterų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Pirmiausia norėčiau atsakyti į klausimą apie liepsnas dvynes. Kas kada nors sakė, kad galite tuoktis tik su savo liepsna dvyne? Dažnai yra susituokiama dėl karminių priežasčių arba dėl augimo, tad neturėtumėte įsikibti požiūrio, jog turėtumėte tuoktis tik su savo liepsna dvyne, o jeigu negalite rasti savo liepsnos dvynės, turėtumėte likti vieni. Atvirai sakant, neskiriame tiek daug dėmesio liepsnų dvynių koncepcijai, nes ankstesnių dispensacijų mokiniai šią koncepciją panaudojo nelabai konstruktyviai. Kalbu diplomatiškai sakydama, kad jie tai panaudojo nelabai konstruktyviai.

Realybė yra tokia, kad kolektyvinei sąmonei kylant aukštyn, į įvairių žmonių grupių kolektyvinės sąmonės paviršių iškyla įvairūs dalykai. Kolektyvinei sąmonei kylant, taip pat tam tikri dalykai iškyla ir kolektyvinėje moterų psichikoje. Tai yra sudėtingos problemos, kurių negaliu išsamiai aptarti trumpame atsakyme, tačiau realybė yra tokia, kad šie hormonų disbalansai iš tiesų yra ženklas, kad moterims reikia atlikti pokytį savo savimonėje, savo savivaizdyje, ką reiškia būti moterimi. Nes mums judant tolyn į Aukso Amžių, moterims reikia išsilaisvinti iš šių tradicinių joms primestų vaidmenų, kuriuos joms primetė ypač patriarchalinės visuomenės, ir būtent tai vyksta trijuose aukštesniuose kūnuose kolektyviniame lygmenyje.

Vienas iš padarinių yra tai, kad daugelis moterų individualiai susiduria su šiais hormonų disbalansais ir sutrikimais. To neįmanoma išspręsti cheminėmis medžiagomis. Tai pareikalaus iš moterų išspręsti savo savivaizdžio problemą. Tai yra dalykas, su kuriuo jūs, dvasios mokiniai, galite dirbti. Galite naudotis mokymais, kuriuos mes jums davėme jūsų dvasinėms traumoms gydyti, o taip pat kitomis knygomis, kurios buvo duotos po to, palaipsniui siekdami identifikuoti atskirąsias savastis, kurias turite ir kurios yra susijusios su buvimu moterimi, ir skirtingais moterų vaidmenimis, kuriuos galite matyti istorijoje.

Jūs nebūtinai buvote moterimi visuose savo ankstesniuose gyvenimuose vien dėl to, kad moterimi esate šiame gyvenime. Tačiau tas faktas, kad esate moteris šiame gyvenime ir kad radote dvasinį kelią, rodo, jog pasirinkote įsikūnyti moterimi šiame gyvenime, nes norite išspręsti dalykus, kuriuos turite ir kurie yra susiję su buvimu moteriškame kūne. Norite įveikti šias savastis, ir galite turėti tam tikras traumas, kurias sukėlė žeminantis elgesys su jumis kaip su moterimi ankstesniuose gyvenimuose, ir jūs norite įveikti šias traumas. Galite naudotis šiais įrankiais, siekdami dirbti su šiomis labai giliomis psichologinėmis problemomis, ir iš naujo apsibrėžti, kaip jūs save matote kaip moterį. Kol galėsite pasiekti tą tašką, kuriame galėsite būti ramybėje, būdamos moters kūne Žemės planetoje šiame gyvenime.

Galite matyti, kad daugelis moterų, jeigu pažvelgtų giliau į savo psichologiją, nėra ramybėje būdamos moteriškame kūne, dėl ankstesniuose gyvenimuose ar ir šiame gyvenime patirto blogo elgesio, o taip pat ir dėl požiūrio, kurį visuomenė turi – vis dar tebeturi – į moteris. Tad galėtume sakyti, kaip sakė Sen Žermenas savo mokyme, kad nors šiuolaikinės demokratijos pasiekė aukštesnį tolerancijos lygmenį, tai visgi nereiškia, kad jos pasiekė visišką toleranciją, ir net kai kuriose labiau išsivysčiusiose šiuolaikinėse demokratijose vis dar nėra pilnos tolerancijos moterims ar pilnos moterų lygybės.

Tai yra dalykas, su kuriuo galite dirbti. Kai kuriems iš jūsų tai yra jūsų Dangiškojo plano dalis dirbti su tuo savyje, įveikti tai ir pradėti apie tai kalbėti, kad galėtumėte padėti kitoms moterims tai įveikti, o taip pat padėtumėte pakeisti požiūrį į moteris savo visuomenėje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels