Nėra jokio fizinio dalyko, kuris galėtų išgydyti bet kokią ligą bet kuriuo metu

Klausimas: Kokias praktines rekomendacijas galėtų duoti pakylėtieji mokytojai dėl mūsų fizinių kūnų nuskaistinimo ir išgydymo, kaip, pavyzdžiui, patarimas, kurį El Morija davė ankstesnėse dispensacijose: naudoti maistinę sodą.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Visada egzistuoja priežastis tam, ką mes darome ar nedarome. Dažnai tai yra sudėtinga paaiškinti žodžiais. Turite suprasti, kad viskas, kas yra susiję su žmonėmis, yra individualu. Kiekvieno iš jūsų situacija yra individuali. Viena vertus, žmogaus prote egzistuoja tendencija, iš dalies ateinanti iš žmogiškojo ego, visada norėti sugalvoti kažkokį lengvą sprendimą arba sprendimą, kuris galėtų būti pritaikomas visiems žmonėms.

Tad praeityje matėme, kad kai davėme specifinį su sveikata susijusį patarimą, pavyzdžiui, naudoti sodą – žmonės ne visada priėmė šį patarimą subalansuotu būdu. Jie pamanė, jog kadangi El Morija pasakė tai vieną kartą specifinėje situacijoje, tai dabar turėtų galioti visoms situacijoms ir visiems žmonėms. Tai turėtų būti visus ir viską galintis išgydyti vaistas. Nėra jokio fizinio dalyko, kuris galėtų išgydyti bet kokią ligą bet kuriuo metu. Nes, kaip jau jums davėme užuominas šioje konferencijoje kalbėdami apie susietąją kilmę, viskas gyvenime yra susiję.

Tad realybėje, situacija yra daug sudėtingesnė. Tai netgi galioja jūsų fizinio kūno gydymui, kuomet dažnai egzistuoja tam tikra labai sudėtinga priežastis, kuri turi būti išspręsta, ir tik tuomet galės įvykti fizinis išgijimas. Tad jeigu pradėsite nuo fizinės plotmės su kažkokiu fiziniu vaistu, ir tuomet galvosite, kad tai turėtų būti stebuklingas vaistas, kuris gali išgydyti jūsų negalavimą ar bet kokį negalavimą, tai nebus realistiška.

Tad šiandien mes tikimės, kad mūsų mokiniai pakils aukščiau ir ims labiau pasikliauti savo intuicija. Pamėginkite susiderinti su tuo, kas galioja jums jūsų dabartinėje situacijoje, užuot ieškoję kažko iš mūsų, kas būtų taip bendra, kad tiktų visiems žmonėms visą laiką, nes šitaip jūs iš esmės mėginate problemą išspręsti jėga.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels