Dangus

Netradicinė medicina ir skiepijimas

Klausimas: Norėčiau užduoti klausimą apie tradicinę ir netradicinę mediciną, o taip pat pat apie skiepijimą. Neseniai daugelis žmonių pradėjo atsisakyti skiepytis ir skiepyti savo vaikus, aiškindami šį sprendimą tuo, kad skiepų pasekmės kūnui gali būti baisesnės už pačią ligą, o taip pat sakydami, kad skiepai nėra efektyvūs. Tačiau daugelis žmonių ir toliau skiepijasi. Iš praeityje perduotų mokymų žinome, kad virusai buvo sukurti puolusių būtybių, kurios šiais virusais siekia sugriauti žmonių kūnus, Dievo šventyklą. Suprantu, kad Žemės planeta šiuo metu yra ganėtinai tamsi vieta ir joje egzistuoja daug įvairių virusų, ir man nėra visai aišku, ar turėtume saugoti save skiepais. Tad norėjau paklausti, ar šios vakcinos iš tiesų apsaugo žmones, o gal turėtume tiesiog pasitikėti gyvojo Kristaus šviesa, jo gebėjimu transformuoti visas substancijas, kurios nėra iš šviesos.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Novosibirske, Rusijoje 2017 metais.

Aš jau anksčiau daviau atsakymą skiepų tema, tad čia tiesiog duosiu trumpą apibendrinimą. Turite suprasti, kad gyvenate tamsioje planetoje, kurioje sąmonė buvo ganėtinai smarkiai pažeminta, ir todėl kartais yra būtina naudoti priemones, kurios toli gražu nėra idealios. Iš tiesų yra daug ligų, kurios buvo sukurtos puolusių būtybių, ir jums iš esmės reikia štai ko savęs paklausti. Kūnas turi imuninę sistemą, tačiau kodėl ji negali įveikti visų ligų? Taip yra todėl, kad, kai liga yra specialiai sukurta puolusių būtybių apeiti imuninę sistemą, imuninė sistema neturi informacijos, kaip su šia liga elgtis. Tad skiepų principas yra toks, kad įvedate ligą sukeliančios bakterijos ar viruso susilpnintą formą, idant kūno imuninė sistema galėtų užsikoduoti informacija, kuri jai reikalinga kovojant su rimtesne ligos forma, mirtina ligos forma. Na ir dabar, žinoma, tai nėra ideali priemonė, tai, žinoma, nebuvo daroma iki nuopolio į dualizmą, tai nėra daroma natūraliose planetose.

Tačiau planetoje, kurioje buvo leista įsikūnyti puolusiesiems, tai yra būtina priemonė. Iš tiesų buvo toks etapas pasaulyje, kuomet skirtingos pasaulio dalys ėmė vis labiau komunikuoti, ir todėl ligos, kurios egzistavo lokaliai vienoje pasaulio dalyje, dabar galėjo pradėti sklisti ir po kitas pasaulio dalis, kuriose žmonės niekada nebuvo su šiomis ligomis susidūrę ir jų imuninė sistema neturėjo jokių galimybių apsiginti. Todėl vakcinos tapo būtinos ir mes rėmėme šią vakcinų sukūrimo technologiją. Nėra taip, kad vakcina apsaugo kūną; vakcina įgalina kūno imuninę sistemą užkoduoti savyje reikalingą informaciją kovoti su liga. Tai, žinoma, gali turėti tam tikrų pašalinių poveikių, ir būtent dėl to mes sakėme, kad šiuolaikiniame amžiuje, ypač labiau išsivysčiusiose šalyse, kuriose skiepijimas vyksta ilgą laiką, žmonės turėtų turėti galimybę pasirinkti, ar jie skiepysis patys ir skiepys savo vaikus. Valstybė neturėtų primesti to prievarta žmonėms, nebent populiacijai staigiai iškiltų labai reali grėsmė. Na ir dabar, aš taip pat jau anksčiau sakiau, kad jums tiesiog reikia paleisti visas tas konspiracijos teorijas, nes tai nėra realistiška, kad visą pasaulio medicinos personalą būtų užvaldžiusi kažkokia konspiracija.

Kas liečia natūralias medicinos formas, na tai, ajurveda, homeopatija, reiki, žolelių medicina ir daugelis kitų tradicinių, alternatyvių medicinų turi savo vertę, turi savo panaudojimą. Taip pat, žinoma, egzistuoja ir daug naujai vystomų ir perduodamų gydymo metodų, ir daugelis jų taip pat turi savo vertę. Tad nėra taip, kad galėtume bendrai pareikšti, jog ši viena kažkuri alternatyvios medicinos forma gali išspręsti visas jūsų problemas. Todėl, kad liga yra labai, labai individualus dalykas, ir nėra taip, kad kiekvienas tam tikra liga susirgęs žmogus ja suserga dėl lygiai tos pačios priežasties. Egzistuoja tam tikri bendri bruožai, tačiau nėra taip, kad galėtumėte išvystyti vieną konkretų vaistą, kuris išgydys visus žmones. Tradicinė medicina atrado tą patį dalyką. Tad turite eksperimentuoti, turite susiderinti, turite naudotis savo intuicija, kad atrastumėte, kuris gydymo metodas yra jums veiksmingas, ir mes iš tiesų nerekomenduojame, kad įsikaltumėte mintį, jog tėra vienas būdas išgydyti ligą, ir todėl netyrinėtumėte kitų gydymo formų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels