Dangus

Nevaisingumo priežastys

Klausimas: Ar galėtumėte mums padėti pasiekti aukštesnį suvokimą apie nevaisingumo priežastis tiek vyruose, tiek moteryse? Ar galėtumėte pasidalinti praktiniais patarimais, kaip galėtume atnešti pusiausvyrą į savo keturis žemesniuosius kūnus, kad jie galėtų palaikyti vaiko bendrakūrimą tiek vyruose, tiek moteryse?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, egzistuoja fizinės nevaisingumo priežastys ir taip pat egzistuoja nefizinės priežastys. Žinoma, nevaisingumą gali sukelti genetiniai veiksniai, jį gali sukelti cheminis disbalansas kūne, taip pat kūnas gali sirgti įvairiomis ligomis, kurios sukelia nevaisingumą.

Gilesniame lygmenyje, gali egzistuoti dvasinės priežastys, galėtume sakyti, psichologinės nevaisingumo priežastys. Kai kuriais atvejais, taip tiesiog yra dėl to, kad šių žmonių dangiškajame plane nėra numatyta turėti vaikų. Kai kuriais atvejais, bet labai retais atvejais, žmonės gali norėti vaikų savo sąmoningu protu, tačiau jų pasąmonė tai blokuoja. Tačiau daug dažniau nevaisingumo šaknys slypi ankstesniuose gyvenimuose ir neišspręstoje psichologijoje.

Yra šeimų, kurios kartu reinkarnavosi tiek daug kartų – tos pačios sielos, tie patys gyvybės srautai, – kad jie tiesiog nebeauga. Tad gali būti atvejų, kai nevaisingumas vis labiau plinta naujai ateinančiose kartose, kad žmonės negalėtų tęsti savo inkarnacijų tose pačiose šeimose. Taip pat yra atvejų, kai žmonės prievartavo vaikus ankstesniuose gyvenimuose, ir todėl jiems yra karmiškai neleidžiama turėti vaikų. Taip pat yra atvejų, kai žmonės nenori turėti vaikų dėl įvairių priežasčių, ir todėl blokas egzistuoja pasąmonės lygmenyje, ir jis veikia fizinį kūną bei jo gebėjimą susilaukti vaikų.

Jeigu esate dvasingas žmogus, jūs, žinoma, galite naudotis mūsų įrankiais, kad išgydytumėte bet kokias atskirąsias savastis, bet kokią neišrištą psichologiją iš ankstesnių gyvenimų, ir tai, kai kuriais atvejais, padarys poveikį. Tačiau ne visais atvejais. Nes, kaip sakiau, jeigu jūsų dangiškajame plane nėra numatyta turėti vaikų, tuomet jūs nelabai ką galėsite padaryti, kad sukurtumėte fizinį vaisingumą. Žmonėms, kurie nėra dvasingi, – praktiškai nėra nieko, ką jie galėtų padaryti, nelabai ką galėčiau jiems pasiūlyti, nes jie nėra atviri dvasiniam sprendimui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels