Dangus

Paleiskite svajonę sukurti galutinę sistemą, kuri galėtų visus išgydyti

Klausimas: Ar galėtų pakylėtieji mokytojai išsamiau mums paaiškinti, kaip galime atpažinti už tam tikros ligos slypinčią iliuziją. Ar yra žmonių, atnešusių šią informaciją į materialų pasaulį šia tema, jums vadovaujant?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Mes dirbame su daug skirtingų žmonių, daugelyje skirtingų šalių, kurie yra atviri mūsų vedimui, net jeigu nepripažįsta mūsų egzistavimo, ir kurie taip pat turi medicininių žinių šitai suprasti. Jie taip pat, žinoma, turi turėti proto atvirumą pripažinti, kad egzistuoja ryšys tarp tam tikros fizinės ligos ir tam tikros psichologinės sąlygos. Tačiau atsiranda vis didėjantis žmonių skaičius, kurie yra tam atviri, ir mes siekiame dirbti su daugeliu individų. Mes čia kalbame apie šimtus individų planetoje. Nenoriu pripažinti ar nurodyti jums kažkokio vieno konkretaus asmens, nes turite patys to ieškoti pagal tai, kas jus individualiai traukia.

Turite naudotis savo intuiciniais gebėjimais ir savo asmeninėmis žiniomis, ieškodami šių mokymų, ir tuomet turėtumėte suprasti, kad nors yra daug šių mokymų, kurie yra vertingi, nė vienas mokymas neturi absoliučios aukščiausios tiesos, kadangi dabartiniu metu žmonės, kurie yra atviri mūsų vedimui, yra tik iš dalies atviri. Dauguma jų turi tam tikrą idėją, tam tikrą paradigmą, kaip yra sakoma, kuri yra jų išeities taškas, jų pamatas, ir kai kuriais atvejais jie tai laiko absoliučia tiesa, nors taip nėra. Tai tiesiog yra vienas konkretus išeities taškas, viena iš galimų perspektyvų.

Na ir dabar, mes vis dar galime paimti tai turinčius asmenis ir dirbti su jais jų paradigmos, jų išeities taško kontekste, ir perduoti jiems tam tikras vertingas idėjas. Tačiau tai nereiškia, jog tai yra aukščiausias įmanomas mokymas, kokį tik galėtume duoti. Mes galėtume perduoti tokį mokymą, jeigu turėtume žmonių, kurie būtų labiau atviri, kurie, taip sakant, būtų labiau neutralūs, kurie taip stipriai netrokštų įtalpinti to į tam tikrą sistemą.

Nes egzistuoja labai sena svajonė – ir mes jau anksčiau apie tai kalbėjome, kad didžiąja dalimi tai ateina iš puolusių būtybių, – ši svajonė sukurti kažkokią galutinę sistemą, galutines žinias, kuomet jūs, pavyzdžiui, galėtumėte sukurti kliniką, ir bet kuriam tos klinikos duris pravėrusiam žmogui būtų atlikta serija tyrimų ir diagnostikų, ir jie tuomet gautų psichologinių sąlygų sąrašą, kurias jiems reikia išspręsti, kad galėtų įveikti tam tikrą ligą.

Mūsų vizija yra ne tokia. Yra daug žmonių, kurie apie tai svajoja, ir, deja, daugelis šių žmonių, kurie yra dalinai mums atviri, turi asmeninę ambiciją pasiekti šlovę, kai kurie netgi svajoja praturtėti, sukurdami šią galutinę gydymo sistemą, kuri galėtų visiems padėti. Deja, ši ambicija dažnai sutrukdo jiems būti pakankamai neutraliems, kad galėtų suvokti, jog jums niekada nepavyks sukurti vienos sistemos, kuri būtų veiksminga visiems žmonėms.

Turi egzistuoti daug skirtingų sistemų, skirtingos sistemos turi egzistuoti skirtingose pasaulio dalyse; tiksliau turėčiau sakyti, turi egzistuoti skirtingi metodai, o ne sistemos, kadangi kultūros yra skirtingos. Negalite paimti žmogaus, užaugusio šiuolaikinėje šalyje, ir jam pritaikyti, sugalvoti sistemą, ir tuomet paimti žmogų, kuris užaugo Afrikoje, Pietų Amerikoje, ir pritaikyti jam tą pačią sistemą. Tai neveiks, nes kai turite reikalų su psichologija, egzistuoja tiek daug individualių veiksnių, kad galiausiai tegalite sukurti metodą, kuris padėtų žmonėms gauti intuityvias įžvalgas iš savo vidaus, iš savo AŠ ESU Esaties, iš pakylėtųjų mokytojų.

Tad ši svajonė sukurti šią aukščiausią sistemą, kuri galėtų visus išgydyti, yra neįmanoma svajonė. Žmonėms būtų konstruktyvu ją paleisti, nes tuomet jie galėtų tapti geresniais įrankiais mums perduoti tai, ką jie galėtų atnešti, kas galėtų labai padėti tam tikrai žmonių grupei. Tačiau paleiskite šią idėją, kad galėsite sukurti vieną dalyką, kuris bus veiksmingas visiems. Psichologinių problemų sprendimas nėra ir niekada negalės būti mechaniškas procesas.

Pagrindinė priežastis, kodėl psichologijos negalite suvesti į mechanišką procesą, yra ta, kad nėra įmanoma apibrėžti kažką psichologijoje kaip izoliuotą fenomeną. Mokslas jau ištisus šimtmečius mėgino taikyti redukcionistinį metodą. Paimate tam tikrą sąlygą ir redukuojate ją į labai paprastą priežastį – viena priežastis sukuria vieną reiškinį. Tačiau žmonių psichologijoje viskas vyksta ne taip, kadangi žmogaus psichologija yra visuma.

Galite paimti tam tikrą ligą ir sakyti, kad egzistuoja tam tikra psichologinė sąlyga, kuri atitinka šią ligą, bet tuomet negalėsite eiti ir išspręsti tos psichologinės sąlygos, ir automatiškai pašalinti fizinio ligos aspekto, kadangi gali egzistuoti keletas kitų susijusių sąlygų psichikoje, kurios turi būti išspręstos, ir tik po to galėsite pamatyti fizinį rezultatą. Būtent dėl to nėra įmanoma sukurti vienos sistemos, kuri galėtų būti veiksminga visiems žmonėms, kadangi kiekvienas žmogus, net jeigu du žmonės serga ta pačia liga, kiekvienam žmogui gali reikėti išspręsti keletą psichologinių problemų, kad išsigydytų fizinę ligą, o tai reiškia, kad jiems gali prireikti daugiau nei vienos sistemos.

Na ir dabar, nemėginu atbaidyti žmonių nuo siekio atrasti šiuos ryšius tarp psichologijos ir fizinės sveikatos. Tiesiog noriu, kad žmonės suprastų, jog tai yra sudėtinga problema ir prireiks nemažai laiko išvystyti tai iki tokio lygmens, kuomet tai galės pakeisti fizinę mediciną. Kažkuriuo metu aukso amžiuje fizinės medicinos liks labai mažai, išskyrus tam tikrą chirurgiją. Tai, ką jūs šiandien laikote medicina, bus pakeista psichologiniu gydymu, tačiau tam reikės laiko, kadangi tai yra labai sudėtingas procesas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels