Dangus

Placebo efektas

Klausimas: Ar galėtų pakylėtieji mokytojai šiek tiek daugiau pakalbėti apie placebo efektą ir kaip jis persifiltruoja per keturis žemesniuosius kūnus.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Visa ši placebo efekto koncepcija yra, tiesą sakant, visiškai netinkama. Ši koncepcija buvo sukurta puolusių būtybių. Tai yra pristatoma kaip kažkoks šalutinis poveikis, kaip kažkokia anomalija, kuri nedaro jokio poveikio ar neturėtų daryti jokio poveikio medicinos sferai. Tačiau realybė yra tokia, kad tai, kas yra vadinama placebo efektu, iš tiesų yra pagrindinis žmonių gydymo poveikis, pagrindinė keturių žemesniųjų kūnų gydymo sistema.

Tą galima labai paprastai pastebėti iš fakto, kad daugelis gydytojų ir medicinos ekspertų iš tiesų pripažįsta, jog dauguma ligų yra psichosomatinės kilmės arba turinčios psichologinį komponentą. Ir tuomet jums reikia suvokti, kad tai tiesiog yra kognityvinis disonansas, jog medicinos profesija yra taip stipriai susikoncentravusi į materialių būdų radimą psichosomatinei ligai išgydyti.

Kaip galite, viena vertus, pripažinti, jog dauguma ligų yra psichosomatinės kilmės, ir tuo pat metu galvoti, kad egzistuoja tik materialus būdas išgydyti psichosomatinę ligą – kad galite tai padaryti netvarkydami psichikos? Tai yra kognityvinis disonansas ir ateinančiais dešimtmečiais žmonės pradės suvokti, kad tai buvo vienas didžiausių žmonijos klystkelių, ypač gydymo srityje. Placebo efektas, kaip tai yra vadinama, turėtų būti studijuojamas. Ir turėtų būti pripažinta, kad protas, žemesnieji kūnai, turi gebėjimą save išgydyti.

Ir iš tiesų kas vyksta, kai žmonės išgeria piliulę, kuri turi fizinį poveikį, – iš tiesų vyksta atvirkščiai. Būtent fizinis gydymo metodas yra placebas, kadangi jis paskatina protą galvoti, kad būsiu išgydytas, nes išgėriau šią piliulę. Tad iš tiesų vyksta atvirkščiai. Pagydo jus tikėjimas, kad būsite išgydyti. Čia, žinoma, yra tam tikrų išimčių, pavyzdžiui, kai susilaužote kaulus, jie turi būti atstatyti, bent jau dabartiniame kolektyvinės sąmonės lygmenyje.

Ateis toks momentas aukso amžiuje, kai bet kuri liga galės būti išgydyta kitais būdais, psichiniais būdais arba vibraciniais būdais. Tačiau esmė yra tokia, kad viskas sukasi aplink laisvą valią. Tad klausimas yra toks: kas apgauna žmogaus protą patikėti, jog jis galės būti išgydytas ir kad bus išgydytas, jeigu atliks tam tikrą procedūrą? Tad jeigu apibrėšite placebo efektą kaip būdą apgauti protą, kad jis priimtų savo išgijimą, tuomet turite sakyti, kad alopatinė medicina taip pat yra placebas. Ji tiesiog apgauna protą galvoti ir priimti, jog jis galės būti išgydytas. Ir tai tuomet paveikia fizinį kūną, kadangi fizinis kūnas yra projekcija to, kas vyksta trijuose aukštesniuose kūnuose.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels