Skiepai ir konspiracijos teorijos

Klausimas: Turiu klausimą apie skiepus ir kodėl egzistuoja tiek daug sumaišties ir kaltinimų visuomenėje.

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais.

Na, mes jau komentavome šį klausimą anksčiau, ta prasme, kad, vėlgi, tai yra pavyzdys, kaip mums kartais tenka perduoti technologiją, kuri nėra ideali, tačiau vis tiek pakylėja žmoniją į aukštesnį lygmenį. Ši technologija buvo būtina, kadangi nebuvo jokio kito būdo atnešti tokio didelio žmonių skaičiaus į įsikūnijimą, kol siautėjo šios užkrečiamos ligos.

Tačiau, žinoma, ateina toks momentas, kai jums reikia užduoti klausimą, ar vis dar tebėra būtina tęsti skiepijimą. Visada turite užduoti klausimą: „Ar skiepas saugus?“ Ar jį būtų galima pagerinti? Žinoma, daugumoje šalių, kuriose žmonės buvo skiepijami ištisus dešimtmečius ir tam tikra liga praktiškai buvo išnaikinta, skiepai neturėtų būti privalomi visiems vaikams. Turėtumėte leisti tėvams patiems pasirinkti skiepyti ar neskiepyti savo vaikus.

Vėlgi, idealioje situacijoje tėvai neturėtų priimti sprendimo apie savo vaikų skiepijimą ar neskiepijimą iš baimės, ar dėl to, kad tiki kokia nors nerealia konspiracijos teorija. Tiesiog nėra realistiška tikėti, kad egzistuoja kažkokia pasaulinė konspiracija, užvaldžiusi visas medicinos įstaigas, Pasaulinę Sveikatos Organizaciją ir dideles kompanijas, ir kad vienintelis jų tikslas yra sunaikinti žmones. Tai tiesiog nėra realistiška.

Vis dėlto, žinoma, egzistuoja puolusių būtybių, gyvenančių emocinėje karalijoje, konspiracija, kurios iš tiesų nori viską naikinti. Ir jos naudosis tais žmonėmis, kuriais gali naudotis. Tačiau rimtai tikėti, kad visų visuomenės lyderių protai yra užvaldyti puolusių būtybių, nėra realistiška, mano mylimieji. Ir tai taip pat nėra konstruktyvu jūsų dvasiniam augimui. Ir tai nėra konstruktyvu visuomenei. Ir tai taip pat nėra konstruktyvu jūsų vaikams, jeigu renkatės jų neskiepyti dėl to, kad tikite tokia nerealistiška teorija, nes šitaip jūs iš tiesų perkeliate šią sąmonę ant savo vaikų.

Būtų daug geriau, jeigu žmonės, kurie yra įstrigę šiose konspiracijos teorijose ir šiame baime paremtame mąstyme, suvoktų, kad fizinė liga nėra vienintelis vaiką suluošinti galintis dalykas. Baime paremtų energijų programavimas, kurį vykdo tėvai, taip pat gali padaryti labai didelį poveikį vaikui.

Tuo nenoriu pasakyti, kad visada esate baimėje, pasirinkdami neskiepyti savo vaiko. Jeigu tai jums ateina intuityvios įžvalgos pavidalu, tuomet turėtumėte klausyti šios įžvalgos, o jūsų šalis, būdama laisva demokratine šalimi, turėtų leisti jums tai daryti. Ir šitaip iš tiesų bus Aukso Amžiuje, tačiau, žinoma, Aukso Amžiuje būsime įveikę kai kurias iš šių ligų ir todėl nebebus būtinybės skiepytis. Ateis toks laikas, po kelerių dešimtmečių, kuomet skiepai bus sustabdyti, kadangi bus pripažinta, jog jie nebėra būtini.

Taip pat norėčiau trumpai pakomentuoti faktą, kad mes iš tiesų paliekame laikus, kai šios užkrečiamos ligos keldavo didelę grėsmę. Egzistavo tam tikra priežastis, kodėl jos galėjo klestėti, ir visa tai buvo tam tikros ganėtinai sudėtingos lygties padarinys, kuomet žmonėms iš tiesų buvo būtina gauti galimybę suvokti, kad, jeigu liga pasklinda per daug skirtingų žmonių, tai demonstruoja kolektyvinės sąmonės egzistavimą.

Kiekvienoje šalyje galite matyti, kad staiga įvyksta tam tikros ligos protrūkis, ir kai kurie žmonės ja suserga, o kai kurie ne. Kodėl? Taip yra tiesiog dėl to, kad liga reprezentuoja tam tikrą sąmonės būseną. Egzistuoja kolektyvinė sąmonė, ir žmonės, kurie yra paveikti šio sąmonės lygmens, pasigaus ligą, o tie, kurie nėra jos veikiami, ligos nepasigaus, net jeigu patirs sąlytį su ja.

Taip pat egzistavo tam tikras etapas, kuomet pasaulio susietumas darėsi vis stipresnis, pasaulis darėsi vis mažesnis technologijų dėka, tačiau žmonės neturėjo noro kelti savo sąmonės ir įžengti į didesnę harmoniją. Ir būtent dėl to jie materializavo šių ligų protrūkius, kurios galėjo sklisti vis greičiau ir greičiau dėl atsiradusių keliavimo galimybių. Tuo nenoriu pasakyti, kad daugiau nebebus epidemijų, tačiau mes paliekame šį etapą, kuriame jos galėjo materializuotis, kadangi sąmonė yra keliama aukštyn.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels