Vaikų demencija

Klausimas: Ar galėtų mokytojai pakomentuoti, dėl kokios priežasties maži kūdikiai ir labai jauno amžiaus vaikai suserga demencijos liga? Motina Marija anksčiau yra sakiusi, kad demencija yra liga, kuria yra susergama, kai nenorite priiminėti sprendimų judėti pirmyn. Tai kokie būtų mechanizmai šiems jauniems žmonėms išspręsti savo psichologiją ir judėti į priekį?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Kai jauni žmonės suserga tokia liga, tai visada nutinka dėl neišspręstos psichologijos iš ankstesnių gyvenimų. Kitaip tariant, jiems nereikia nugyventi kelių dešimtmečių, kol jų nenoras dalyvauti pasaulyje pradeda temdyti jų protą.

Yra labai sunku žmonėms, pradėjusiems sirgti demencija, padėti išspręsti už jos slypinčią psichologiją, kaip visi tai žinote, jeigu kada nors buvote susidūrę su toje būsenoje esančiu asmeniu, kadangi negalite jų pasiekti ir negalite su jais kalbėtis įprastiniu būdu.

Jūs galite išsakyti prašymus dėl tokių žmonių, tačiau galiausiai, žinoma, jie privalės pradėti rinktis. Daugeliu atvejų tai neįvyks tol, kol jie dar kartą nepaliks įsikūnijimo, ir todėl galės gauti pagalbą prieš pereidami į kitą savo gyvenimą. Ir tai yra viena iš tų situacijų fizinėje oktavoje, kuriai, dėl planetos ir kolektyvinės sąmonės tankumo, nėra jokių lengvų sprendimų, nėra jokios burtų lazdelės, kuria galėtumėte mostelėti ir problema išnyktų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels