Dangus

Mokymai apie Žemės planetos istoriją fantastinės knygos pavidalu?

Klausimas: Ar pakylėtieji mokytojai turi planų išleisti kažką panašaus į istorijos vadovėlį, kurioje istoriją pateiktų iš savo perspektyvos? Oficialioje istorijoje viskas yra pristatoma kaip linijiškas, nenutrūkstantis vystymasis – kaip jūs į tai žiūrite iš savo perspektyvos, ypač kas liečia Lemūrijos, Atlantidos ir kitų panašių dalykų istoriją? Ar mums būtų naudinga sužinoti šių civilizacijų istoriją iš jūsų perspektyvos?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Mes, žinoma, planuojame perduoti daugiau mokymų apie šios planetos istoriją, taip pat ir apie ankstesnes civilizacijas. Iš pradžių tai gali būti perduota labiau fantastine forma, kad žmonėms būtų lengviau atlikti perėjimą iš materialistinio požiūrio į istoriją. Neduosiu jums datos, kada tai bus padaryta; netgi nesakysiu, ar tai bus padaryta per šį pasiuntinį, ar kitais būdais.

Žinoma, mums progresuojant, bus atskleista vis daugiau dalykų apie šios planetos praeitį. Ir mes iš tiesų planuojame kažkuriuo metu perduoti daugiau mokymų apie tai, kad istorija nebuvo linijiškas procesas. Norėdami padėti pamatus, kurie leistų žmonėms šitai suprasti, turime pirmiausia perduoti žmonėms įvairius mokymus, tad užtruks šiek tiek laiko padėti tam pamatus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels