Nauja knygų apie Kristiškumą serija?

Klausimas: Ar mokytojai planuoja perduoti dar vieną knygų seriją, panašią į perduotą Čohanų, kuri būtų skirta nuvesti žmones nuo 96 iki 144 lygmens?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, mes jau perdavėme knygą Jūsų dvasinių traumų gydymas ir kitas knygas Avatarų apreiškimai knygų serijoje, tarp jų ir, žinoma, knygą Mano gyvenimai. O taip pat perdavėme knygas Visrakčiai į asmeninį Kristiškumą, Visrakčiai į Dvasinę Laisvę, knygas iš serijos Gausos kursas ir kitas knygas, kurias galite studijuoti pabaigę Čohanų kursą. Žinau, kad kai kurios iš tų knygų buvo perduotos prieš Čohanų knygas, ir visgi jos yra skirtos aukštesniame sąmonės lygyje esantiems žmonėms.

Mes, žinoma, kažkuriuo metu galime nuspręsti perduoti daugiau knygų. Tačiau turite suprasti, kad kai pakylate virš 96 lygmens, augimo procesas nebėra toks linijiškas. Kitaip tariant, jums vis dar tebėra naudinga suvokti, kad egzistuoja 144 lygmenys, tad turite nemažai lygmenų virš 96 lygmens. Ir vis dėlto, tai nėra toks linijiškas procesas, jūs viską labiau darote paraleliai, yra sunkiau nustatyti žingsnis po žingsnio procesą ir sakyti: štai čia yra 96 lygmuo, čia yra 98, čia yra 99 ir taip toliau. Ir vis dėlto, mes iš tiesų, laikui bėgant, pamąstysime apie kitų knygų perdavimą, kurios galėtų būti naudingos žmonėms.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels