Dangus

Urantija ir fantastinės knygos

Klausimas: Ar Urantijos knygą perdavė pakylėtieji mokytojai?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2016 metais:

Ne, mano mylimieji, ši knyga nebuvo perduota pakylėtųjų mokytojų. Ji atėjo iš mentalinėje karalijoje gyvenančių būtybių, kurios, nors ir neturi piktų intencijų, vis tiek apgaudinėja žmones, nes pristato tai kaip aukštesnę tiesą, ateinančią iš aukštesnės karalijos. Tačiau tai yra pavyzdys, kaip mentalinėje karalijoje esančios būtybės gali sukurti labai, labai įmantrias konstrukcijas, labai įmantrias teorijas ir mokymus, ir gali sugalvoti labai sudėtingas idėjas. Jos regimai gali sukurti naujus pasaulius.

Pavyzdžiui, matote, kad daugelis fantastinių knygų, išpopuliarėjusių pastaraisiais dešimtmečiais, iš tiesų yra atėjusios iš mentalinėje karalijoje gyvenančių tam tikrų būtybių. Vėlgi, jos neturi piktų ketinimų, neturi noro sunaikinti žmones, jais manipuliuoti ar juos kontroliuoti. Tačiau jos iš tiesų turi intenciją siurbti energiją iš žmonių, priversdamos žmones nukreipti savo dėmesį į tas labai įmantrias konstrukcijas, kurios atitraukia žmones nuo susitelkimo į savo situaciją, su kuria jie susiduria materialiame pasaulyje.

Ir tai tampa dvasinio pabėgimo forma, kuomet daugelis žmonių, kadangi jiems sunkiai sekasi pakelti savo fizinę situaciją ir savo karmą, pabėga į šį fantazijų pasaulį, manydami, kad egzistuoja kažkokia ideali visuomenė, kuri tik laukia, kol galės įsikūnyti. Arba, kad egzistuoja kažkoks aukštesnis planas, o kadangi jie yra tarp tų nedidelio skaičiaus žmonių, kurie apie tai žino, jiems nereikia pažvelgti į save veidrodyje, nereikia priiminėti šių sprendimų, jiems tik reikia sekti tuo mokymu ir tuomet jie kažkaip magiškai bus išganyti po šio gyvenimo.

Ir tai yra apgavystės forma, kuri nėra tiesiogiai piktavališka, kaip kurios kitos teorijos, kurios savo prigimtimi yra labiau dualistinės ir epinės. Ir visgi tai yra apgavystės forma, privertusi daugelį geranoriškų žmonių atsidurti aklavietėje, kurioje jie dažnai gali įstrigti visam gyvenimui, nes nepaliauja studijuoti šių mentalinių mokymų ir sumąsto vis daugiau ir daugiau teorijų ir sluoksnių. Ir jie mano esantys labai pažangūs mokiniai, nes visa tai supranta savo protu, tačiau realybėje jie nė kiek nepasistūmėjo kelyje, nes nepakėlė savo sąmonės aukštyn.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels