Dirbtinis intelektas nesulėtins planetos progresavimo

Klausimas: Šiomis dienomis į žmonių kasdienį gyvenimą yra intensyviai įvedinėjamas dirbtinis intelektas. Dirbtinis intelektas turi gebėjimą savarankiškai mokytis ir daug kur jau yra pranokęs žmogaus intelektą ir kai kuriuos žmonių turimus gebėjimus. Ar yra pagrįsta baimintis, kad žmonės, naudodami dirbtinį intelektą, sulėtins individo sąmonės augimą, o taip pat bendrą planetos žmonių kolektyvinės sąmonės augimą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Dirbtinis intelektas yra sudėtinga tema, kurios nenoriu šiuo metu labai giliai aptarinėti. Tik noriu čia pasakyti vieną dalyką, kad dirbtinis intelektas, žinoma, neturi jokios savimonės, ir jūs niekada nesugebėsite sukurti mašinos, kuri galėtų suvokti save, nepaisant to, kad kai kurie mokslininkai svajoja tai padaryti, o kai kurie netgi teigia, jog jiems pavyko tai pasiekti.

Dirbtinis intelektas gali būti kai kurių žmonių panaudojamas negeranoriškiems tikslams, ir šitaip jie gali sulėtinti savo augimą, neprisiimdami atsakomybės už save, tačiau bendrai paėmus, nematau tokios grėsmės, kad jis galėtų sulėtinti planetos ir kolektyvinės sąmonės progresavimą. Jis netgi turi potencialą būti naudojamas kaip pozityvus įrankis, bent jau iki to laiko, kai pasieksime lygmenį, kuriame žmonės galės pradėti atrakinti savo psichinius gebėjimus, kurie daugumoje žmonių šioje planetoje dar nebuvo atrakinti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels