Dangus

Ką daryti su uodais, pelėmis ir musėmis ant maisto – būkite praktiški!

Klausimas: Prašau pasidalinti taikia reakcija arba alternatyviais veiksmais, ką turėtume daryti, kai mums kanda uodai, kai susiduriame su pelėmis namuose ir musėmis ant maisto.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerque (JAV) 2018 metais.

Na, iš tiesų suprantu klausimą, kadangi buvau įsikūnijime tokiame amžiuje, kuriame net neegzistavo kai kurios iš priemonių, kurias jūs turite šiandieniniame amžiuje, ir galiu jus užtikrinti, kad musių ant maisto aš ypač nemėgau. Jūs, žinoma, galite į tai pažvelgti iš bendros perspektyvos ir sakyti, kad šie erzinantys dalykai yra žmonijos nusileidimo į dualizmą atspindys. Tai yra tikra tiesa, bet kaip tai jums šiandien gali padėti? Jūs, žinoma, galite sakyti, kad jeigu pakelsite sąmonę iki tam tikro lygmens – kaip, pavyzdžiui, matėte pavyzdį Joganandos knygoje, kai jam jo guru pasakė atsikratyti uodų sąmonės – galėtume sakyti, kad tame yra tiesos, bet vis dėlto, kaip tai jums šiandien gali padėti?

Tad iš tiesų vienintelis praktiškas patarimas, kurį galiu duoti, yra pažvelgti į praktines, fizines jums prieinamas priemones, ir jomis pasinaudoti. Uždenkite langus tinkleliais, palaikykite virtuvėje kuo didesnę švarą, o jeigu turite problemų su pelėmis, tuomet yra tokie pelių spąstai, vadinami KATE, ir kitos panašios priemonės.

Šis klausimas iš tiesų parodo, kad galite paimti bet kokią problemą, bet kokią situaciją Žemėje, ir galite ieškoti dvasinės priežasties, kodėl egzistuoja ši problema. Galite mėginti ieškoti dvasinio sprendimo, tačiau yra daug, daug problemų Žemėje, kai tai nėra pats konstruktyviausias metodas. Tiesiog ieškokite praktiškiausio fizinio sprendimo, įgyvendinkite jį ir neprisiriškite prie tos problemos. Darykite tai, ką galite padaryti, ir tuomet neleiskite tai jūsų trikdyti. Nesikoncentruokite į tai, nes kuo labiau į tai koncentruositės, tuo labiau viską bloginsite. Tai galioja daugeliui, daugeliui dalykų fizinėje karalijoje.

Labai gerai suprantu, mano mylimieji, kad kai atrandate dvasinį kelią, norite ieškoti dvasinio paaiškinimo, o kartu ir dvasinio sprendimo, tačiau turite suprasti, kad visame kame yra alfa ir omega. Egzistuoja tam tikros problemos, kurioms ilgalaikis sprendimas yra dvasinis sprendimas, ir uodams dvasinis sprendimas yra pakelti kolektyvinę sąmonę, kad uodai nebegalėtų egzistuoti planetoje, tačiau šis sprendimas šiuo metu jums nėra labai praktiškas, ir todėl jums šiuo metu reikia imtis praktinių priemonių.

Ankstesnėje dispensacijoje buvo pasakojama istorija apie žmogų, kuris važiavo greitkeliu ir jam nuleido padangą, tai įvyko dar prieš mobiliųjų telefonų amžių, todėl jis neturėjo galimybės paskambinti vilkimo paslaugas teikiančiai bendrovei, tad jis sėdėjo savo automobilyje ir kalbėjo šaukinius, galvodamas, kad jam bekalbant šaukinius materializuosis kažkoks stebuklingas sprendimas, ir jam prireikė trijų valandų suvokti, kad nieko nebus. Tad jis išlipo iš automobilio ir pradėjo mojuoti rankomis, mėgindamas ką nors sustabdyti, kad jie jam padėtų. Tačiau kodėl turėtumėte užtrukti tris valandas, kad tai suvoktumėte ir įgyvendintumėte praktišką sprendimą ir tiesiog tęstumėte gyvenimą?

Labai dažnai dvasingi žmonės gali tapti beveik pernelyg susikoncentravę į dvasinių sprendimų ieškojimą kiekvienai problemai, ir šitaip jie beveik tik dar labiau išdidina problemą, užuot tiesiog tarę: „Gerai, būkime praktiški, pritaikykime praktines priemones ir neleiskime šiai problemai mūsų daugiau trikdyti.“

Yra labai svarbu suvokti, kokioje planetoje jūs esate, ir būtent dėl to, vėlgi, knyga Mano Gyvenimai yra tokia svarbi, nes ji jums duoda natūralios ir nenatūralios planetos koncepciją. Dauguma dvasingų žmonių turi tam tikrą vidinį pojūtį, koks turėtų būti gyvenimas natūralioje planetoje, ir jūs pritaikote tai Žemei ir matote, kad neturėtų egzistuoti uodai, neturėtų egzistuoti pelės, ant mano maisto neturėtų tupinėti musės, aš turėčiau gebėti be viso to gyventi. Jūs būtumėte visiškai teisūs, jeigu būtumėte natūralioje planetoje, tačiau jūs nesate natūralioje planetoje, tad pasidarykite realybės patikrinimą, suvokite, kokioje planetoje esate, ir neieškokite dvasinių sprendimų praktinėms problemoms. Atraskite jums labiausiai prieinamą praktinį sprendimą, įgyvendinkite jį ir tuomet judėkite toliau savo gyvenime.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels