Ką valgyti dvasinėje konferencijoje

Klausimas: Ką tik galvojau apie maistą – cukrų ir šokoladą. Ką turėtume valgyti ir gerti šios konferencijos metu, kad galėtume būti atviromis durimis?

Atsakymas iš Kim Michaels, konferencijoje Los Andžele 2015 metais.

Na, mokytojai per mane labai mažai kalbėjo apie mitybą. Tai nereiškia, kad jiems tai visiškai nerūpi, tačiau aš asmeniškai tiesiog mėginu laikytis subalansuotos mitybos. Turiu omenyje, kad vengiu kraštutinumų, pavyzdžiui, sunkios mėsos arba labai saldžių dalykų, nes tai kūną paverčia tarsi jojo žaisliuku.

Taip pat supratau, kad mityba yra labai individualus dalykas. Žmonės turi skirtingų tipų kūnus, ir iš tiesų negalite duoti bendros rekomendacijos. Tai yra visiškai individualus dalykas, ir tiesiog reikėtų vengti pernelyg sunkaus maisto. Tačiau taip pat nevalgykite vien to, kas yra pernelyg lengva ir pernelyg žalia – pavyzdžiui, vien žaliavalgiško maisto. Nemanau, kad tai būtų gerai konferencijos metu, kadangi turėtumėte būti bent šiek tiek įsižeminę.

Aš asmeniškai jaučiu, kad, jeigu valgau pernelyg lengvą maistą, tuomet neturiu pakankamai stipraus ryšio su fizine karalija, ir jaučiu, kad tuomet mokytojai negali įtvirtinti tiek daug šviesos fizinėje plotmėje. Manau, kad tas pats galioja ir daugeliui jūsų. Tad nepirkčiau didelio jautienos kepsnio, nepirkčiau daug ledų ir kitų saldumynų, bet mėginčiau valgyti kažką, kas būtų labiau subalansuota.

Aš esu tam tikra anomalija mitybos klausimu. Nuo pat mano vaikystės žmonės visada juokdavosi iš to, ką valgau ir kaip valgau. Tad nežinau, ar valgau kažką, kas taip stipriai skiriasi, bet taip tiesiog yra. Visada mėginu pajausti, ko nori ar nenori mano kūnas, ir nemėginu savo kūnui primesti kažkokios įmantrios idėjos, kaip jis turėtų funkcionuoti. Ir turbūt kartais nueinu per toli vien iš tingumo. Tad sakyčiau, tiesiog venkite kraštutinumų. Žinoma, jokio alkoholio ir į jį panašių dalykų.

K: Ar geri vyną?

Kimas: Ne, visiškai jokio alkoholio. Jokio alkoholio, jokių narkotikų, jokios kavos. Taip pat, žinoma, ir nerūkau.

Valgau labai mažai cukraus. Nesu fanatikas šiuo atžvilgiu, nes yra tiek daug dalykų, kuriuose yra įdėta šiek tiek cukraus.

Nemėginu moralizuoti. Visada jaučiau, kad niekada nenorėčiau prarasti savo proto būsenos kontrolės, kadangi jaučiu, jog tai yra pagrindinė mano atsakomybė gyvenime – mano proto būsena. Tad jaučiu, kad, jeigu atsiverčiau įvairiausiems dalykams, nebūtinai gerdamas vyną su maistu – kadangi žinau, jog daugelis šalių turi tokią tradiciją – bet iš tiesų, kai prisigeriate ir prarandate kontrolę, niekada negalite žinoti, kas pas jus ateis. Tad tikrai rekomenduočiau to nedaryti konferencijos metu.

K: Tad neikite ir po to neprisigerkite.

Kimas: Na, ne, čia jūs turite nuspręsti, bet iš tiesų sakyčiau, kad po tokios konferencijos yra svarbu išsaugoti tam tikrą pusiausvyrą ir harmoniją, kadangi šitaip ilgiau su savimi nešiositės šviesą.

Turiu jums papasakoti vieną istoriją. Vieną kartą išgirdau moteriškę, kuri lankėsi vienoje iš tų pakylėtųjų mokytojų konferencijų, kurios trunka savaitę, ir ji toli keliavo, kad į ją patektų. Ji daug valandų kalbėjo šaukinius, laikėsi ypatingos dietos ir darė visus tuos dalykus, ir tuomet kažkas jos paklausė: „Tad koks, tavo manymu, yra geriausias dalykas šiose konferencijose?“ Ir ji atsakė: „Na, po konferencijos seksas būna labai geras.“ [Juokas]

Pamaniau, visiems savi dalykai, bet mane tiesiog pribloškė, kad kas nors gali būti pasiruošęs tiek vargti, kad gautų šviesą, kurią tuomet šitaip panaudotų.

K: O kaip dėl medaus?

Na, akivaizdu, kad jis nėra toks saldus kaip cukrus, bet vis tiek yra ganėtinai saldus, tad pats jo daug nevalgau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels