Dangus

Kaip atrasti labiau subalansuotą požiūrį į maistą

Klausimas: Kaip galėčiau išeiti iš dviejų dvasių, susijusių su maistu ir cukrumi, kurių viena mane labai varžo, o kita nori, kad perdėtai į tai įsitraukčiau ir persivalgyčiau? O tuomet pirmoji mane kaltina. Noriu atrasti subalansuotą požiūrį.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Turite suprasti, kad nors egzistuoja tam tikri kolektyviniai padarai, susiję su maistu – cukrumi, alkoholiu, tabaku ir daugeliu kitų priklausomybę keliančių medžiagų, – esate pažeidžiami šių padarų dėl to, kad turite atskirąją savastį, kuri turi tam tikrą įsitikinimą apie tai, ko jums reikia, ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Jums reikalingas tam tikras komfortas, tam tikras pilnumo jausmas, ir jūs tai gaunate per maistą arba cukrų, ar kad ir kas tai būtų.

Tad turite naudotis mokymais ir įrankiais, kuriuos mes jums perdavėme, ir apnuoginti tas savastis, pamatyti, kad jos yra atskiros, pamatyti už jų slypintį įsitikinimą ir tiesiog pakeisti tai aukštesniu įsitikinimu, ir leisti pirmajam įsitikinimui mirti. Ir tuomet sugebėsite atrasti labiau subalansuotą požiūrį į maistą, kurį valgote. Nebeturėsite tendencijos persivalgyti, nes į savo fizinį kūną nedėsite dalykų vien tam, kad sukurtumėte tam tikrą jausmą savo emociniame kūne. Naudositės savo proto galiomis sugeneruoti tokį jausmą, kurio norite savo emociniame kūne.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels