Kaip pagerinti atmintį

Klausimas: Kaip galėtume pagerinti atmintį?

Atsakymas iš Motinos Marijos per Kim Michaels konferencijoje Los Andžele 2015 metais:

Atmintis yra sudėtinga tema, kadangi ji nėra vien fizinė. Atmintį taip pat turi emocinis, mentalinis ir identiteto kūnai. Akivaizdu, kad fiziniame lygmenyje fizinės smegenys turi tam tikrus apribojimus. Iš tiesų nėra taip, kad smegenys nesugebėtų saugoti didelio kiekio informacijos. Kaip atrado mokslininkai, smegenys gali saugoti daug daugiau informacijos, nei dauguma žmonių geba prisiminti arba įsiminti.

Galite daryti įvairius pratimus atminčiai pagerinti. Galite daryti įvairius dalykus su mityba smegenų veiklai pagerinti. Egzistuoja įvairios energetinės terapijos, įvairūs gydymo metodai, kurie taip pat gali jums padėti.

Tačiau išties, norėdami pagerinti savo atmintį, turėtumėte turėti norą prisiminti, kas yra trijuose aukštesniuose kūnuose. Ir daugeliui žmonių tai yra toks kaip ir apribojimas, kadangi jie nenori prisiminti, nenori matyti savo šablonų.

Tačiau daugeliui dvasingų žmonių taip pat yra svarbu suvokti, kad jums nereikia visko prisiminti. Egzistuoja įvairaus pobūdžio fizinės žinios, faktinės žinios, kurių jums nėra būtina saugoti savo atmintyje ir mėginti jas prisiminti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels