Dangus

Negatyvus WIFI poveikis

Klausimas: Noriu paklausti apie WIFI poveikį mūsų kūnams. Ar jis kenkia mūsų kūnams? Ar jis kenkia ląstelėms? Ar kenkia būti WIFI ryšį turinčiose vietose ir ar kenkia jį turėti savo namuose?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Mano mylimieji, tai yra klausimas, į kurį neįmanoma atsakyti taip arba ne, nes žinote, kad viskas yra energija. Skirtingos energijos formos gali paveikti kitas energijos formas. Galime tik pasakyti, kad daugumai normalią sveikatą turinčių individų WIFI neturi jokio fizinio poveikio, kaip jo neturi ir radijo bei televizijos bangos. Yra žmonių, kurie serga tam tikromis ligomis, ir tuomet jiems tai gali daryti poveikį; tačiau tai yra labai retas atvejis.

Galime tik pasakyti, kad tai gali daryti poveikį kai kurių žmonių emociniam kūnui. Tačiau, jeigu esate dvasingas žmogus ir kalbate apsaugos šaukinius ir invokacijas, bei keliate savo sąmonę, tai nėra kažkas, dėl ko jums reikėtų jaudintis. Tam tikrame žemesniame sąmonės lygyje gali būti žmonių, kuriuos tai gali veikti emociniame lygmenyje. Tačiau dvasios mokinys, kuris naudojasi mūsų įrankiais, nepatirs jokio poveikio. Tad jums nereikia dėl to jaudintis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels