Stresas ir įtampa mentaliniame kūne

Klausimas: Klausimas būtų apie tai, kad daugelis žmonių šiandien jaučia labai didelę mentalinę įtampą, ir jiems yra sunku išsaugoti ramybę ir tylą. Klausimą uždavęs žmogus mini, jog klausosi muzikos arba radijo šou, siekdamas „nuslopinti“ intensyvią proto įtampą. Jo klausimas mokytojams būtų toks: ar tai yra tik asmeninė problema, o gal tai yra labiau paplitusi problema, susijusi su mentaliniame kūne egzistuojančiu nerimu.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 m.

Mes jau anksčiau kalbėjome apie taip vadinamą mentalinę arba informacinę perkrovą. Ir, žinoma, egzistuoja daugybė priežasčių, kodėl žmonės jaučia papildomą įtampą mentaliniame kūne, tačiau viena iš pagrindinių priežasčių yra tas nedidukas prietaisas, kurį jūs visi nešiojatės savo kišenėje ir kuris jums suteikia galimybę akimirksniu gauti naujienas iš viso pasaulio. Staiga savo mentalinio kūno prašote apdoroti daug didesnį informacijos kiekį ir diapazoną nei ankstesniais amžiais. Vien šios informacijos kategorizavimui ir išsaugojimui reikalingos nemažos mentalinės pastangos.

Šalia to jūs, žinoma, turite ir bendresnę priežastį, kadangi pasaulis per pastarąjį šimtmetį vis labiau linko į protą, į intelektą. Žmonės žino daugiau, ir iš žmonių yra reikalaujama žinoti daugiau. Pasaulis taip susižavėjo technologijomis, kurios yra paremtos linijišku, moksliniu požiūriu į žinias, kad, vėlgi, žmonių mentaliniai kūnai tiesiog yra perkraunami informacija.

Jeigu, pavyzdžiui, pamąstytumėte, ką turėjo žinoti prieš šimtą metų gyvenęs vidutinis žmogus ir ką turi žinoti šiandien gyvenantis vidutinis žmogus, pamatytumėte, kad informacijos kiekis yra nepalyginamai didesnis. Taip pat egzistuoja didesnis koncentravimasis į racionalų mąstymą, ir tai, vėlgi, yra iššūkis, su kuriuo susiduria mentalinis kūnas.

Tokiai daugybei žmonių šiandien kyla klausimai apie gyvenimą. Egzistuoja fundamentalūs klausimai apie gyvenimą, gilesni klausimai apie gyvenimą, tačiau taip pat egzistuoja daug kitų klausimų apie praktinį, kasdieninį gyvenimą. Kadangi žmonių niekas to nemokė ir niekas jų nesupažindino su intuicija, jie nesugeba naudotis savo intuicija atsakymams rasti, tad atsakymus mėgina rasti per mentalinį kūną. Ir kaip jau sakėme, egzistuoja limitas, ką galite suprasti apie gyvenimą per linijišką, analitinį protą.

Yra daug žmonių, pakilusių į sąmonės lygį, kuriame egzistuoja tam tikri klausimai apie gyvenimą, kurie jiems yra svarbūs. Jie negali pilnai ignoruoti šių klausimų. Jie gali juos užgniaužti, atidėti į šalį, tačiau negali pilnai jų ignoruoti. Net jeigu jie sąmoningai apie tai nemąsto, jų mentaliniai kūnai visą laiką svarsto šiuos klausimus ir siekia atrasti racionalų, linijišką paaiškinimą. Kadangi niekur tokio paaiškinimo negali rasti, tai sukuria nuolatinę įtampą mentaliniame kūne.

Žinoma, egzistuoja įvairūs būdai tai įveikti. Vienas iš jų yra sąmoningumo meditacija, išpopuliarėjusi pastaraisiais metais. Kitas yra joga. Dar kitas, žinoma, yra mūsų mokymai, invokacijos ir šaukiniai. Tačiau iš tiesų galutinis būdas tai įveikti yra suvokti, kad mentalinis protas negali atsakyti į šiuos klausimus, tačiau jūs turite intuicinius gebėjimus, tad galite gauti atsakymus iš aukštesnio lygmens.

Matote, mano mylimieji, egzistuoja tam tikri klausimai apie gyvenimą, tokie kaip: „Kas aš esu?“ Ir į šį klausimą mentalinis kūnas, linijiškas, intelektualinis kūnas negali duoti patenkinamo atsakymo. Galite gauti tam tikrą pajautimą, kas jūs esate per savo identiteto kūną, tačiau jūsų identiteto kūnas nėra toks linijiškas, intelektualus ir analitinis kaip mentalinis kūnas. Kad galėtumėte prisijungti prie savo identiteto kūno, turite neutralizuoti analitinį protą, ir, žinoma, galiausiai jums reikalingus atsakymus turite gauti iš už materialios karalijos ribų, kad galėtumėte sužinoti, kas jūs esate ir kodėl čia esate, o tai, vėlgi, reiškia, kad turite naudotis savo intuiciniais gebėjimais (nelinijiškais, neanalitiniais gebėjimais).

Ir iš esmės, kai žmonės to nedaro, jie didina viduje jaučiamą įtampą. Daugelis žmonių yra pakilę į lygmenį, kuriame jiems yra natūralu pradėti uždavinėti šiuos klausimus ir rasti atsakymus į juos. Kai jie negali to padaryti, jiems belieka jausti įtampą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels