Dvasinės nutukimo priežastys

TEMOS: Jūsų sąmonės būsena, o ne jūsų kūnas, lemia, kur nueisite – persivalgymas yra psichinė liga – nutukimą lemia ne genetika – valgymas kaip būdas izoliuoti save nuo pasaulio – padarų apsėdimas – ieškokite psichologinio gydymo ir naudokitės dvasiniais įrankiais

Klausimas: Ar stori žmonės eina į pragarą? Kas yra persivalgymas? Žinau, kad persivalgyti yra blogai, kad tai yra nuodėmė, bet kas konkrečiai yra persivalgymas?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kai kurie stori žmonės nueina į pragarą, o kai kurie nueina į dangų. Kitaip tariant, ne žmogaus svoris lemia, ar jis nueis į dangų ar į pragarą.

Ir, beje, pragaras yra ne toks, kaip jį įsivaizduoja dauguma krikščionių. Pragaras yra sąmonės būsena, paremta iliuzija, kad yra įmanoma sukurti vietą, kuri būtų atskirta nuo Dievo. Todėl pragaras nėra tikras, ir jis egzistuos tik tol, kol gyvybės srautai nesiliaus iškreipinėję Dievo energijas, mėgindami išlaikyti iliuziją, kad jie yra atskirti nuo Dievo.

Persivalgymą apibūdinčiau kaip negalią, psichologinį disbalansą, artimą psichikos ligai, galinčią išsivystyti į tikrą psichinę ligą. Persivalgantis žmogus yra toks žmogus, kuris prarado kontrolę ir negali nustoti valgęs net ir tuomet, kai tai griauna jo fizinį kūną.

Priešingai populiariam įsitikinimui, nutukimas arba persivalgymas nėra lemiami genetikos, nors kai kurie žmonės gali turėti genetinį polinkį į nutukimą. Viskas, kas vyksta fiziniame kūne, taip pat turi ir psichologinę priežastį, todėl taip pat ir persivalgymas turi psichologinę priežastį. Yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių žmonės yra linkę persivalgyti.

Pirmoji priežastis yra ta, kad žmonės turi emocines žaizdas ir todėl jaučiasi pažeidžiami ir bijo išorinio pasaulio puolimo. Pasąmonėje mėgindami izoliuoti save nuo pasaulio, jie nesąmoningai trokšta priaugti svorio. Tai sukuria izoliuojantį sluoksnį, kuris gyvybės srautui suteikia, dažnai sąmoningai nesuvokiamą, saugumo jausmą. Tai leidžia gyvybės srautui manyti, kad jis gali įsisukti į savo kokoną ir pasislėpti nuo pasaulio.

Šią nutukimo arba persivalgymo formą galima įveikti psichologiniu gydymu, dažnai naudojant tradicinę terapiją arba vieną iš daugelio naujų terapijų, atsiradusių per pastaruosius keletą dešimtmečių. Žmogui dedant rimtas pastangas, yra įmanoma įveikti troškimą izoliuoti save nuo pasaulio, ir tai dažnai gali atvesti prie drastiško svorio praradimo. Tai taip pat natūraliai atves prie sveikesnių valgymo įpročių, kurie taip pat prisidės prie svorio mažėjimo.

Tačiau rimtais persivalgymo atvejais tai yra tam tikra priklausomybės forma. Kaip ir esant cheminių medžiagų priklausomybei, ištrūkti iš tokios priklausomybės yra žymiai sunkiau. Vėlgi, priklausomybė, net ir cheminė priklausomybė prasideda ne nuo fizinės priežasties. Ji prasideda nuo psichologinės priežasties, kuri tuomet, kai cheminė priklausomybė jau yra įtvirtinta, persiduoda į fizinį kūną.

Persivalgymo atveju, jis prasideda nuo troškimo apsisaugoti, kaip paaiškinau aukščiau. Tačiau, labai rimtais atvejais, tai yra daugiau nei vien psichologinės gyvybės srauto žaizdos. Gali nutikti taip, kad gyvybės srauto psichologinės žaizdos paskatins gyvybės srautą prisitraukti prie savęs išorinius padarus. Tai gali būti išsikūniję gyvybės srautai, tai yra, mirę žmonės, kurių gyvybės srautai neperėjo į šviesos karalijas kaip dauguma gyvybės srautų. Galite atrasti šio fenomeno aprašymus ne vienoje knygoje, tarp jų ir knygose, kuriose aprašomi prie mirties slenksčio atsidūrusių žmonių patyrimai. Taip pat yra įmanoma, kad gyvybės srautą gali būti apsėdusi piktavališka būtybė, pavyzdžiui, demonas.

Žmonėms, kurie kenčia nuo ritmų persivalgymo ir nutukimo problemų, siūlyčiau labai rimtai ir objektyviai išstudijuoti šį reiškinį ir taikyti technikas, kurios padėtų įveikti bet kokį išorinį kišimąsi ir padėtų išgydyti psichologines žaizdas. Į tai turėtų įeiti dvasinė apsauga, kurią rasite dvasinių įrankių skiltyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels