Narkotikus vartojančios motinos ir vaikų dangiškasis planas

Klausimas: Dirbu slauge, ir pastaraisiais metais žymiai padaugėjo narkotikus vartojančių motinų, ir tai veikia jų kūdikius ir aš dažnai dėl to jaudinuosi. Žinote, jos vartoja įvairius narkotikus, pradedant opiatais ir baigiant metamfetaminu, ir norėčiau žinoti, kaip tai paveikia vaikus ir jų dangiškąjį planą.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Akivaizdu, kad tai yra vienas iš liūdniausių, jeigu galėtume naudoti tokį žodį būdami pakylėtaisiais mokytojais, gyvenimo Žemėje aspektų, kad kūdikiai įsčiose yra paveikiami šių narkotikų ir kitų toksinų, ir todėl visas jų gyvenimo planas kai kuriais atvejais gali būti nutrauktas dar nespėjus jiems išeiti iš įsčių. Ar yra būdas tai įveikti?

Na, vėlgi, esmė čia yra kelti sąmonę, idant šios motinos įgytų kažkokį tikslo pajautimą savo gyvenime ir suvokimą, kad jų gyvenimas nesisuka vien tik apie jas. Šiems žmonėms reikia atrasti būdą tvarkytis su psichologiniais savo situacijos aspektais, kad galėtų įveikti intensyvias kančias, kurios jiems kelia norą ištrūkti, ir todėl jie siekia save atbukinti.

Tai, žinoma, yra labai sudėtingas klausimas, kadangi jis labai stipriai siejasi su daugybe kitų Amerikos visuomenės aspektų, kuomet atsiranda ši vis didėjanti praraja tarp elito ir tarp atsirandančios vis didesnės šios žemesnės klasės, taip vadinamų dirbančiųjų vargšų, ir todėl daug jaunų vyrų ir moterų jaučia neviltį dėl to, ką jie iš tiesų galėtų pasiekti savo gyvenime. Jie netgi negali realistiškai siekti amerikietiškos svajonės, tad yra labai lengvai įtraukiami į šią priklausomybę nuo narkotikų, kaip į būdą įveikti savo jaučiamą frustraciją, kadangi nemato jokių galimybių savo gyvenime.

Tam būtų reikalingi labai dideli ir gilūs pokyčiai. Kai susiduriate su tuo savo kasdieniame darbe, galite išsakyti su tuo susijusius prašymus, jeigu jaučiate tokį norą, paprašydami Astrėjos išlaisvinti šias motinas nuo narkotikų padarų. Galite išsakyti prašymus dėl kūdikių išgijimo, kad jie, reikia tikėtis, įveiktų narkotikų sukeltus padarinius ir galėtų gyventi pozityvesnį gyvenimą. Vėlgi, kaip tikriausiai jūs visi, kurie dirbate šiose profesijose, žinote, ateina momentas, kai turite išsiugdyti asmeninį neprisirišimą prie kančių, kurias matote, nes kitaip tiesiog negalėsite to ištverti. Jausitės prislėgti kiekvieną dieną turėdami susidurti su tokiomis didelėmis kančiomis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels