Priklausomybė yra simptomas, o ne pati problema

Klausimas: Kokios yra dvasinės ir psichologinės pasekmės, svaiginantis alkoholiu arba narkotikais, ir ką turėtume žinoti, jeigu mums artimas žmogus yra įnikęs į alkoholį arba narkotikus?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerque (JAV) 2018 metais.

Mes jums perdavėme mokymus, kad viskas sukasi aplink laisvą valią. Sakėme jums, kad galiausiai tik jūs patys, ir idealiu atveju tai būtų Sąmoningasis JŪS, sprendžiate, kam leisite patekti į savo keturis žemesniuosius kūnus; tačiau, žinoma, puolusios būtybės niekada pernelyg nepaisė laisvos valios įstatymo, išskyrus tada, kai ieškojo būdų, kaip jį pažeisti. Ir jos atrado įvairius būdus įvesti žmones į būseną, kurioje jie leidžia kažkam patekti į savo keturis žemesniuosius kūnus, nesuvokdami, kas vyksta, arba neturėdami tikslaus supratimo, kas vyksta.

Tad vos tik pradedate vartoti alkoholį arba narkotikus, jūs, žinoma, išeinate iš savo įprastinės sąmonės būsenos, ir toks ir yra šių medžiagų vartojimo tikslas, ir vis dėlto, įvyksta taip, kad tuomet jūsų sąmoningas protas nebesugeba naudotis savo įprastiniu įžvalgumu ir nebegali atskirti, kas patenka į jo keturis žemesniuosius kūnus. Tai reiškia, kad pasidarote daug atviresni, daug pažeidžiamesni tamsos jėgoms, kurios pastoviai siekia įsiveržti į šiuos keturis žemesniuosius kūnus.

Na ir dabar, nesakysiu, kad tai prasideda ėmus vartoti alkoholį, – daugumai žmonių tai prasideda anksčiau – nes nemėginu jums sudaryti įspūdžio, kad jeigu negersite alkoholio ar nevartosite narkotikų, puolusios būtybės negalės įsiveržti į jūsų keturis žemesniuosius kūnus. Jos gali tai padaryti. Jos yra atradusios daug kitų būdų, tarp jų ir daug subtilių būdų, kuriais įgyja priėjimą arba pasiunčia kokią tai strėlę arba įleidžia kablį į jūsų keturis žemesniuosius kūnus. Daugelis žmonių jau būna sukūrę tam tikrą priėjimą puolusioms būtybėms dar net nepraėję girtauti ar vartoti narkotikų. Ir iš tiesų būtent dėl to jie priima tą sprendimą peržengti tą ribą ir naudoti šias medžiagas, ir būtent tai juos priverčia palaipsniui, o kartais labai staigiai nuslysti į priklausomybę nuo šių medžiagų.

Tad galėtume sakyti, kad puolusios būtybės jau turi tam tikrus kablius žmonių aurose, nes kitaip jie netaptų priklausomi. Tačiau, kai jau jums išsivysto priklausomybė, puolusios būtybės, žinoma, turi daug didesnį priėjimą, ir būtent dėl to priklausomybė dažnai tampa žemyn traukiančiu sūkuriu, į kurį įsukti žmonės negali sustoti, kol, kaip yra sakoma, nepasiekia paties dugno ir galiausiai nusprendžia, jog turi kažką pakeisti. Jie privalo pamėginti ir susigrąžinti bent kažkokią kontrolę savo gyvenimui.

Tai nėra taip paprasta, kad galėtumėte tiesiog pasakyti žmonėms: „Na, tai tu nevartok alkoholio ir narkotikų, ir viskas bus gerai.“ Matote, kiek daug žmonių yra vartoję alkoholį ir narkotikus, galbūt jiems netgi buvo išsivysčiusi priklausomybė, tad jeigu tai darėte, nėra dėl ko save smerkti. Turite pažvelgti, kas jus padarė pažeidžiamais – kas tai buvo jūsų sąmonėje. Mes, žinoma, perdavėme daug įrankių, ir aš iš tiesų labai rekomenduočiau žmonėms, kurie kada nors buvo nuo ko nors priklausomi, perskaityti knygą Mano gyvenimai, kadangi tai jums bus galimybė labai daug ką išsigydyti, ir tai jums gali padėti įveikti tai, kas jus padarė pažeidžiamus šiems dalykams.

Matote, kad alkoholis ir narkotikai stiprina žmonių slydimą žemyn ar netgi įtraukia juos į žemyn traukiantį sūkurį, tačiau jie paprastai jau anksčiau būna patekę į puolusių būtybių įtaką, nes kitaip šiems žmonėms nebūtų išsivysčiusi priklausomybė. Norint nuo to išsilaisvinti, nepakanka, pavyzdžiui, pasiekti tašką, kaip tai yra reklamuojama tam tikrose programose: „Jūs švarūs, jūs blaivūs“ – to nepakanka. Turite pažvelgti į už to slypinčią psichologiją ir išspręsti tą psichologiją. Ir tuomet būsite laisvi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels