Dvasinės nemigos priežastys

Klausimas: Kokios yra dvasinės nemigos priežastys ir kokių veiksmų galėtume imtis, kad tai išgydytume ar galėtume su tuo gyventi?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Pirmas žingsnis, kurio turėtumėte imtis, norėdami pašalinti nemigą, yra pradėti intensyviai prašyti Arkangelo Mykolo ir Astrėjos pagalbos. Galite naudoti šaukinius, galite naudoti invokacijas ir galite prašyti apsaugos ir savo keturių žemesniųjų kūnų, trijų aukštesniųjų kūnų – identiteto, mentalinio ir emocinio kūnų, apsaugojimo. Prašykite Astrėjos, kad ji išlaisvintų jus nuo bet kokių saitų su astraline plotme, su bet kokiomis tamsos jėgomis, demonais, padarais ir taip toliau. Nemiga dažnai yra sukeliama šių tamsos jėgų, kurios projektuoja energijas arba mintis ir jausmus į jūsų protą, įtraukiančius jūsų protą taip, kad negalite užmigti.

Labiau ilgalaikėje perspektyvoje, žinoma, turite išspręsti psichologiją, kuri jus verčia jausti, kad yra kažkas, ką privalote išspręsti, kažkas, ką privalote padaryti, kažkas, apie ką privalote mąstyti. Tai tiesiog siejasi su mokymais apie pirmykštę savastį, atskirąsias savastis, ir čia galite naudotis mokymais knygoje Jūsų dvasinių traumų gydymas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels