Jausmas, kad nesate pakankamai geri

Klausimas: Kaip man išsivaduoti iš baimės, kad nesu pakankamai geras, baimės būti atstumtam ir troškimo sulaukti kitų pripažinimo?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Naudodamiesi mokymais, kuriuos perdavėme apie pirmykštę savastį ir kitas atskirąsias savastis. Būtent atskiroji savastis jumyse jaučia, kad nėra pakankamai gera. Sakai: „Aš nesu pakankamai geras“, tačiau taip yra dėl to, kad tapatiniesi su šia savastimi. Tad mes jums perdavėme įrankius ir procedūrą, kaip palaipsniui atsiskirti nuo tos savasties. Pamatyti, kad tai yra atskiroji savastis, suvokti, kad būtent atskiroji savastis tai jaučia.

Na ir dabar, turite suprasti, kad priežastis, dėl kurios šios atskirosios savastys turi jums galią (arba, galėčiau sakyti, turi galią mums, kai esame įsikūnijime) yra, kad ji projektuoja, jog egzistuoja kažkokia problema arba kažkokia sąlyga, kuri turi būti pakeista. Šiuo atveju, ji projektuoja, kad nesate pakankamai geri. Tad žvelgiant iš linijiškos analitinės perspektyvos gali atrodyti, jog norėdami įveikti tą jausmą, turite arba pakeisti sąlygą, dėl kurios esate nepakankamai geri, arba turite kažką padaryti, kad įrodytumėte, jog tai nėra tiesa.

Tad, kitaip tariant, turite kažką padaryti, kad išspręstumėte savasties projektuojamą problemą. Tačiau esmė yra suvokti, kad nėra nieko, ką turėtumėte padaryti savasties projektuojamai problemai išspręsti. Tiesą sakant, nėra nieko, ką galite padaryti. Niekada negalėsite įveikti šio nevertumo jausmo, mėgindami dirbti tos atskirosios savasties apibrėžtuose rėmuose. Vienintelė išeitis, absoliučiai vienintelė išeitis yra atsitapatinti nuo savasties, pamatyti, kad tai yra atskiroji savastis, ir leisti jai mirti, nemėginant išspręsti problemos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels