Ką daryti su diskomforto jausmu čakrose

Klausimas: Ilgą laiką jaučiau diskomfortą širdies čakroje. Apsaugos prašymai nepadeda. Negaliu išsiaiškinti šio diskomforto priežasties. Prašau. Kokios negatyvios vidinės būsenos gali iškilti dvasiniame kelyje, ypač iš pradžių, ir kaip galime jas įveikti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Neretai būna taip, kad žmonės gali jausti diskomfortą tam tikroje čakroje, tai nebūtinai turi būti širdies čakra. Daugelis žmonių tai jaučia saulės rezginio čakroje arba pagrindo čakroje. Tad yra akivaizdu, jog taip yra dėl to, kad čakroje yra susikaupusi negatyvi energija, baime grįsta energija. Ir tai sukuria tam tikrą turbulenciją, tam tikrą neharmoningą energiją čakroje. Tai netgi gali, kai kuriais atvejais, paskatinti čakrą suktis neteisinga kryptimi. Tad apsaugos prašymai gali padėti tik tuo atveju, jeigu tai vyksta dėl kažkokių iš išorės ateinančių projekcijų.

Tačiau jeigu tai vyksta dėl viduje generuojamos energijos, tuomet apsaugos prašymai nepadės. Ir štai čia jums reikia pradėti žiūrėti į save, studijuoti mūsų mokymus apie atskirąsias savastis, kadangi, žinoma, egzistuoja tam tikros su čakromis susietos savastys. Tad jums reikia atrasti, kas tai yra, kokia tai yra jūsų turima savastis.

Ir jeigu tai, pavyzdžiui, yra širdies čakra, galite pažiūrėti, kokios yra širdies čakros savybės, kokie yra širdies čakros iškreipimai arba koks spindulys yra susijęs su šia čakra, ir tuomet galite pradėti ieškoti, kokią čia galite turėti savastį. Ir jeigu naudositės įrankiais, kuriuos mes jums perdavėme jūsų dvasinėms traumoms gydyti, ir tolesnėmis trimis knygomis, kalbėsite tas invokacijas ir prašysite vedimo, palaipsniui pradėsite matyti, kokia savastis kelia trikdžius toje čakroje, ir tuomet galėsite pasiekti tašką, kuriame ją pamatysite, nuo jos atsiskirsite ir leisite jai mirti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels