kaip Kaip pasiekti vidinės ramybės būseną
Dangus

Kaip pasiekti vidinės ramybės būseną

Klausimas: Sukalbėjusi invokaciją arba šaukinį, jaučiuosi ramybėje ir galiu jausti dvasinę energiją. Tačiau man toliau užsiimant kasdieniais reikalais, šis jausmas dažnai pradeda sklaidytis. Jeigu negaliu sukalbėti dar vieno šaukinio, ar egzistuoja koks nors praktinis būdas pratęsti šį ramybės jausmą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Praktinis būdas nėra akimirksniu pasiekiamas būdas. Negaliu duoti mokymo, kuris jums padėtų akimirksniu pasikeisti, kadangi realybė yra tokia, jog kalbėdami invokaciją jūs iškviečiate šviesą. Jūs taip pat save pakeliate virš savo įprastinės sąmonės būsenos, savo įprastinių reakcinių šablonų. Ir būtent dėl to jaučiate ramybę. Tačiau tuomet, žinoma, užsiimdami savo kasdieniais reikalais, priklausomai nuo to, su kuo susiduriate tą dieną, galite sugrįžti į kai kuriuos šiuos reakcinius šablonus. Galite persijungti į jums įprastą požiūrį, kaip jūs paprastai žiūrite į gyvenimą; kitaip tariant, pradedate reaguoti, pavyzdžiui, iš savo pirmykštės savasties, ir būtent tai išsklaido energijas ir atima jūsų ramybę. Tad iš tiesų nėra būdo akimirksniu persijungti atgal į ramybės būseną, kol nesiėmėte spręsti tos pirmykštės savasties ir nesusitaikėte su buvimu Žemėje.

Nuo tos akimirkos, kai susitaikysite su buvimu Žemėje, galėsite iš tiesų pradėti nešiotis šią ramybę su savimi. Kai kurie iš jūsų atrasite, kad kai su tuo susitaikysite, jums nereikės kalbėti invokacijos tai ramybės būsenai pasiekti. Jūs tiesiog ją jausite. Tai nereiškia, kad negalėsite kalbėti invokacijų, tačiau jums nereikės jų kalbėti dėl tos priežasties.

Tad esmė čia yra iš tiesų ištirti: Kokia yra mano pamatinė reakcija, kaip sakė Jėzus: koks yra mano „modus operandi“? Kaip aš žiūriu į gyvenimą Žemėje? Kas atima mano ramybę? Kas mane trikdo? Ir tuomet naudokitės įrankiais, pateiktais knygoje „Jūsų dvasinių traumų gydymas“, kad prisikastumėte iki šaknų. Net jeigu esate vienas iš pirminių Žemės gyventojų, kai į Žemę atėjo puolusios būtybės, jūs susikūrėte savastį į jas reaguodami, ir būtent tai atima jūsų ramybę. Ir, žinoma, yra sunku būti ramybėje planetoje, kurioje egzistuoja puolusios būtybės, tačiau kai įveikiate tą reakcinį šabloną, iš tiesų galite jaustis ramybėje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels