Dangus

Nėra paprasto būdo išvalyti emocijas

Klausimas: Aš sutikau daug žmonių ir mokymų, kurie sako, kad yra įmanoma, pasinaudojant tam tikra technika arba iš tam tikrų žodžių sudėliotu sakiniu, atsikratyti savo emocijų arba išvalyti savo mentalinį kūną nuo įvairių obstrukcijų arba manijų. Pavyzdžiui, egzistuoja technika, vadinama „Access consciousness“ (Sąmonės prieiga), kuri, jų teigimu, naudoja valančius teiginius sąmonei išvalyti. Tad norėčiau, kad tai pakomentuotumėte.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Jeigu viskas būtų taip paprasta, mano mylimieji, jūs visi jau seniai būtumėte pakilę. Visų mūsų mokymų tikslas yra padėti jums suprasti, kad turite keturis žemesniuosius kūnus, ir viskas, kas jus riboja tuose keturiuose žemesniuosiuose kūnuose, yra jūsų padarytų pasirinkimų rezultatas. Šiuos pasirinkimus padarėte dėl priežasties, kuri tuo metu jums atrodė visiškai pagrįsta. Kaip dažnai yra sakoma: „ Tuo metu man tai atrodė gera mintis.“

Vienintelis būdas iš tiesų išvalyti savo emocijas yra atrasti emocinį šabloną sukūrusį sprendimą ir tuomet panaikinti šį sprendimą, pamatant, kad tai yra iliuzija, arba kad tai nebuvo aukščiausias įmanomas sprendimas. Ir tuomet suvokti, kad nebenorite būti saistomi šio sprendimo, ir norite materializuoti aukštesnį emocijų lygmenį, aukštesnę emocinę reakciją. Jeigu egzistuotų burtų lazdelė, kuria galėtumėte pasinaudoti, būtume jums ją davę, nes mes taip pat norime matyti progresą šioje planetoje. Tačiau tokia burtų lazdelė neegzistuoja.

Taip pat yra daug mokymų, kurie kalba apie pozityvių afirmacijų vertingumą. Tam tikra prasme, būtų galima sakyti, kad mūsų šaukiniai ir invokacijos yra tam tikra pozityvių afirmacijų forma. Bet jie veikia tik iki tam tikro taško, nes, kaip jums paaiškinome, niekas neveikia prieš jūsų laisvą valią. Jie gali padėti išvalyti energiją, kuri jus traukia į tam tikrą mąstymo šabloną arba emocijų šabloną, tačiau už viso to slypi jūsų priimtas sprendimas.

Į šį sprendimą įeina tai, kaip jūs į save žiūrite, kaip žiūrite į pasaulį ir kaip žiūrite į savo gebėjimą arba negebėjimą sąveikauti su pasauliu. Būtent tai turite atskleisti, būtent tai jums reikia kvestionuoti. Ir būtent tai jums reikia pakeisti aukštesne vizija ir aukštesniu sprendimu, kitaip nuo šio šablono neišsilaisvinsite.

Daugeliu atvejų, tokių paprastučių afirmacijų kartojimas iš tiesų gali sukomplikuoti problemą, kadangi turite vieną programą arba dvasią savo pasąmonėje, kuri jumyse kelia tam tikras emocijas, ir tuomet ant viršaus kuriate kitą programą, kuria siekiate nuslopinti pirmąją programą. Tačiau šitaip iš tiesų didinate pasąmonėje egzistuojančią įtampą. Kuriate konflikto būseną tarp dviejų dvasių, ir tai suris vis daugiau jūsų energijos ir neišspręs pirminės problemos, kurios išsprendimas jus išlaisvintų ir išlaisvintų jūsų energiją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels