Dangus

Psichologijos gydymas ir laikas

Klausimas: Kadangi laikas iš tiesų neegzistuoja, jeigu mes save gydome ir gydome kolektyvinę sąmonę Žemėje, ar taip pat gydome ir savo giminės liniją – žmones savo šeimos linijoje ar savo giminės medyje – nuo kažkokių neišspręstų emocinių konfliktų, kurie galėjo mums būti perduoti ir mus dabar veikia?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Svarbu atsižvelgti į tai, kaip čia naudojate žodžius, ta prasme, kad kai gydote savo psichologiją, jūs iš tiesų nepersikeliate laiku į praeitį. Galite išsakyti prašymus energijai transformuoti ir galite, žinoma, prašyti transformuoti energiją, kuri buvo iškreipta jūsų protėvių ir kuri vis dar gali tebeegzistuoti, pavyzdžiui, emocinėje karalijoje. Tad šia prasme, galite grįžti laiku atgal ir ištirpdyti energiją.

Kai gydote savo pačių psichologiją, jūs negydote jos praeityje. Jūs ją gydote dabar, tačiau kadangi esate – bent jau daugelis jūsų – surišti su savo šeimos linija, keldami savo sąmonę ir gydydami savo psichologiją palengvinate kitiems žmonėms gydyti savąją psichologiją, tačiau tai nevyksta praeityje, tai vyksta nuo šios akimirkos pirmyn.

Ir, žinoma, tai yra pavaldu jų laisvai valiai, ar jie norės gydyti savo psichologiją. Kaip gerai žinote, psichologijos gydymas reiškia, kad kažką pamatote ir tai paleidžiate, ir daugelis žmonių nenori pamatyti, ir daugelis žmonių nenori paleisti. Todėl jie negali būti išgydyti, net jeigu jūs jiems palengvinate tai daryti, ir net jeigu jūs juos traukiate aukštyn. Jie gali priešintis ir atstumti pokyčius, tačiau jūs, žinoma, suteikiate jiems geresnes galimybes gydydami save.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels