Sąmoningasis AŠ ir empatija kitiems

Klausimas: Pakylėtųjų mokytojų mokiniai žino, kad Sąmoningasis AŠ gali save suprojektuoti bet kur. Kai įsijaučiame į kito žmogaus skausmą ar emocijas, ar tai reiškia, kad mūsų Sąmoningasis AŠ suprojektuoja save į kitą žmogų ir patiria kai kurias jo keturių žemesniųjų kūnų dalis? Norėčiau paprašyti Mokytojų paaiškinti, kaip veikia empatija kitiems.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Jūs iš tiesų galite suprojektuoti save į kito žmogaus energetinį lauką, kad patirtumėte jo situaciją per vieną iš jo pasąmonės savasčių. Mes to, žinoma, nerekomenduojame daryti, tačiau daugelis žmonių tai darė, jausdami pernelyg didelę empatiją ar žmogišką gailestį kitiems.

Būnant pakylėtųjų mokytojų mokiniu yra svarbu to nedaryti, yra svarbu išlaikyti savo Sąmoningąjį AŠ savo energetiniame lauke. Tačiau turite pripažinti, kad net jeigu tai darote, vis tiek galite turėti pasąmonės savasčių savo energetiniame lauke, kurios jus verčia jausti nesubalansuotą empatiją ar gailestį kitiems žmonėms. Jūs taip pat galite jaustis prislėgti šių jausmų, nes šios pasąmonės savastys gali, pavyzdžiui, susisieti su kito žmogaus emociniu kūnu arba kolektyviniu emociniu kūnu, ir per šį ryšį jūs tuomet galite patirti žemesnių energijų antplūdį. Ir, žinoma, emocinėje karalijoje gali būti būtybių arba tamsos jėgų, kurios tuomet gali ištraukti energiją iš jūsų energetinio lauko ir išsiurbti jūsų energijas.

Geriausias būdas tai įveikti trumpalaikėje perspektyvoje yra kalbėti šaukinius Arkangelui Mykolui ir Astrėjai, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje turite atrasti tas savastis, kurios jus verčia jausti pernelyg didelę empatiją ir nenorą iš tiesų pastovėti už save ir savo asmeninį augimą. Ir kai paleisite tas savastis, galėsite visam laikui išsilaisvinti nuo šios dinamikos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels