Vaistų naudojimas, gydant psichologines ligas, tokias kaip depresija, nerimas, obsesinis kompulsinis sutrikimas

TEMOS: Vaistai atbukina protą, kad žmogui nereikėtų ieškoti priežasties – tai gali pasunkinti ligą – vaistų industrijos varomoji jėga yra pelno motyvas ir godumas – jie nenori išgydyti ligos – požiūris, kuomet ieškote greito remonto – liga yra žinia, kad turite pakeisti savo gyvenimo būdą – nepriimkite juodai balto požiūrio – sveikatos apsaugos industrija bus transformuota – holistinis požiūris – kraštutiniais atvejais vaistai gali būti būtini

Klausimas: Mielas Jėzau, turiu klausimą, susijusį su vaistų naudojimu, gydant psichologines ligas, tokias kaip depresiją, nerimą, obsesinį kompulsinį sutrikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą ir t. t. Ar šie vaistai negatyviai veikia gyvybės srauto augimą, tai yra, ar jie trukdo gyvybės srautui iš tiesų spręsti savo psichologines problemas, malšindami simptomus? Kaip galėtume įveikti šias ligas, be žmonių sukurtų vaistų pagalbos? Man tai yra ypač įdomu, kadangi pradedu dirbti farmacinių vaistų tyrinėjimo srityje ir ėmiau kvestionuoti, ar iš tiesų yra gerai duoti tokius vaistus žmonėms, ypač mažiems vaikams (ypač dėl to, kad dažniausiai šie vaistai yra paleidžiami į produkciją, nežinant, kokios bus ilgalaikės jų pasekmės).

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Esi teisus, kad daugeliu atveju, vaistai, kurie yra naudojami gydyti psichologines ligas, gali kliudyti gyvybės srautui dvasiškai augti. Daugelis vaistų tiesiog atbukina protą, ir žmogus tuomet nebejaučia simptomų. Todėl žmogus neturi jokio akstino atrasti psichologinę už šių simptomų slypinčią priežastį. To pasekoje, žmogus gali taip ir nugyventi visą gyvenimą su savo psichologine problema, niekada nesistengdamas iš tiesų šią problemą išgydyti ir tuo būdu paaugti dvasiškai.

Yra būtina kvestionuoti tokių vaistų vartojimą, ir esu tikras, jog žinai, kad neseniai vykdyti moksliniai tyrimai parodė, kad, kai vaikai yra gydomi tam tikrais vaistais, jie pasidaro labiau linkę žudytis ar netgi panyra į dar gilesnę depresiją nei prieš gydymą. Kai kuriais atvejais, vaistas yra blogesnis už ligą.

Galiu jus užtikrinti, kad yra daug dalykų, kurie nėra pusiausvyroje šiuolaikinėje farmacijos pramonėje. Daugelio didelių vaistų kompanijų varomoji jėga yra pelno motyvas, kylantis iš godumo. Nors šie žmonės turi tipišką verslo požiūrį, kuriuo siekia kuo labiau padidinti savo pelną, jie niekada nesustoja užduoti sau klausimo, ar teisinga pelnytis iš žmonių ligų. Ir genamos savo troškimo uždirbti kuo didesnį pelną, šios kompanijos iš tiesų nenori pagydyti ligos, nesvarbu, ar ši liga būtų fizinė ar psichologinė. Juk nė vienas godumo genamas žmogus nenori žudyti žąsies, kuri deda auksinius kiaušinius.

Vis dėlto požiūris, kuris yra paplitęs daugelyje vakarų šalių į sveikatos apsaugą, nėra išskirtinai farmacinės pramonės ar godumo padarinys. Jį taip pat kursto idėja, kad žmonės tariamai gali gyventi kaip nori. Kai jų gyvenimo būdas atveda prie nemalonių simptomų, nesvarbu, ar šie simptomai būtų fiziniai ar psichologiniai, jiems tuomet reikia atrasti kokį vaistą ar pasidaryti greitą chirurginį remontą, kuris galėtų pašalinti simptomus, nereikalaudamas iš žmogaus pakeisti savo gyvenimo būdo.

Tai yra absoliučiai atbulas požiūris į sveikatą. Tiek fizinės ligos, tiek ir psichologinės ligos yra žinutės, kurias gyvybės srautas siunčia išoriniam protui. Žinutės esmė visada yra ta, kad žmogui reikia pakeisti savo gyvenimo būdą ir požiūrį į gyvenimą. Jeigu žmogus panorės tai padaryti, jis iš tiesų dvasiškai paaugs. Jeigu žmogus nenorės keistis, ir sieks pašalinti arba užmaskuoti simptomus, tuomet jis tik dar giliau nugrims į žemesniąją sąmonės būseną, o tai sukurs dar blogesnius simptomus ateityje.

Galiu jus užtikrinti, kad šis požiūris į gyvenimą ir sveikatą paprasčiausiai ilgai netvers. Per ateinančius dešimtmečius šis požiūris iš tiesų pasikeis, ir jau galite matyti šių pokyčių pradžią augančiame susidomėjime natūraliais vaistais. Aš iš tiesų skatinu domėjimąsi daugeliu alternatyvaus arba holistinio gydymo formų, tame tarpe ir įvairiomis naujomis terapijomis, kurias priima vis daugiau žmonių, esančių tiek Naujojo Amžiaus judėjime, tiek ir moderniausiose šiuolaikinių religijų atšakose.

Tačiau neraginu žmonių priimti juodai baltą požiūrį į šią problemą. Šiuolaikinėje medicinoje iš tiesų yra daug vertingų dalykų, ir nors per ateinančius dešimtmečius joje įvyks daug pokyčių, daugelis šiuolaikinės medicinos laimėjimų išliks. Numatau, kad per ateinančius dešimtmečius visa sveikatos apsaugos industrija patirs transformaciją, ir perkels savo dėmesį į būdų radimą ligoms užkirsti ir tikro išgijimo paieškas, užuot toliau tiesiog maskavusi simptomus. Norint išgydyti ligą, net ir fizinę ligą, reikia priimti holistinį požiūrį, kuris siektų išgydyti žmogaus psichiką. Tai neišvengiamai pareikalaus pasikeitimų žmogaus požiūryje į gyvenimą ir į savo gyvenimo būdą.

Taip pat noriu pasakyti, kad, nors daugeliu atveju vaistai tiesiog užmaskuoja simptomus ir neleidžia žmogui dvasiškai augti, taip pat yra ir daug išimčių. Yra kraštutinių atvejų, kuomet žmogus nesugebėtų atsigauti vien psichologinio gydymo pagalba. Kai psichinė liga yra peržengusi tam tikrą ribą, žmogui gali būti būtina patirti atokvėpį nuo simptomų, kad galėtų atrasti jėgų įveikti pamatinę priežastį. Todėl gali būti teisinga naudoti tam tikrus vaistus kaip sudėtinę gydymo dalį, kad šie vaistai nuslopintų simptomus iki tokio lygmens, kuris leistų žmogui nusileisti į gilesnes už simptomų slypinčias priežastis. Tačiau tai turėtų būti laikina priemonė, po kurios turėtų sekti psichologinis gydymas.

Kas liečia tai, ar į dvasingumą linkę žmonės turėtų rinktis tokią karjerą, kaip paminėjai tu, tą reikėtų nuspręsti ne išoriniu protu, ir tą reikėtų nuspręsti nei iš juodai baltos perspektyvos. Žinau, kad yra daug dvasingų žmonių, kurie atmeta visą šiuolaikinę mediciną, tačiau aš neremiu šio kraštutinio požiūrio. Todėl raginu jus siekti įžvalgų iš savojo Kristaus AŠ, nusprendžiant, kokia karjera jums būtų teisingiausia.

Iš tiesų reikalinga, kad medicinos srityje atsirastų žmonių, kurie būtų linkę į dvasingumą ir būtų atviri nurodymams iš savojo Kristaus AŠ ir iš pakylėtųjų mokytojų. Tad galėtum pamąstyti, galbūt tavo išsilavinimas galėtų suteikti tau galimybę dirbti kitose kompanijose nei didelės tarptautinės vaistų kompanijos. Galbūt galėtum dirbti tyrimo institutuose, nepelno organizacijose arba universitetuose?

Kas liečia tai, kaip galėtumėte išgydyti psichines ligas, jau kalbėjau apie tai kitur šiame skyrelyje. Rekomenduoju pradėti, išstudijuojant mano mokymą apie šizofreniją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels