Daug santykių ir dvasinis augimas

Klausimas: Ar būtų tikslinga turėti daug meilės santykių už santuokinio gyvenimo ribų karmai subalansuoti? Jeigu tarp visų dalyvaujančių pusių nėra taikos, ar tai vis tiek gali padėti visiems, dalyvaujantiems šiuose santykiuose, mokytis ir augti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Yra beveik neįmanoma būti susituokusiu arba rimtuose santykiuose su vienu žmogumi ir turėti kitus meilės arba seksualinius santykius šalia šių santykių, ir tuo pat metu išsaugoti kažkokią taiką ir harmoniją. Anksčiau perdaviau atsakymą, kad dvasiniame kelyje dažnai nutinka taip, jog sutinkate žmones, su kuriais buvote ankstesniuose gyvenimuose. Galite turėti karmą su šiais žmonėmis ir galite turėti troškimą išrišti šią karmą, ir tam tikrame sąmonės lygmenyje esančius žmones tai verčia jausti seksualinį arba emocinį potraukį šiems žmonėms, tačiau iš tiesų būtent jūsų troškimas išrišti karmą apgauna jus ir priverčia manyti, kad privalote turėti fizinius santykius su tuo žmogumi.

Mes jums perdavėme įrankius tai situacijai, kai esate rimtuose santykiuose, esate santuokoje, ir jaučiate potraukį kitam asmeniui, davėme jums įrankius, kuriais naudodamiesi galite išsakyti prašymus, galite kalbėti šaukinius karminiam potraukiui išrišti, ir kai sumažinsite šią energiją, galėsite pasiekti tašką, kuriame suvoksite, kad jums iš tiesų nėra būtina turėti fizinius santykius su tuo žmogumi. Tad galiu jums tik rekomenduoti priimti sprendimą: „Jeigu esu santuokoje, jeigu esu pasišventęs tai santuokai, tuomet neturėsiu jokių kitų seksualinių ar fizinių santykių už santuokinių santykių ribų. Sieksiu išrišti tą karminį potraukį ir išspręsti psichologiją neturėdamas fizinių santykių.“ Jeigu sugebėsite tai padaryti, tai iš tiesų padės jums daug greičiau paaugti, nei tuo atveju, jeigu įsitrauktumėte į šias labai, labai sudėtingas situacijas, kurios gali išsirutulioti kaip mano aprašyto scenarijaus pasekmė. Galiu jums pasakyti, kad dauguma žmonių, kurie užmezga daugiau nei vienus santykius tuo pačiu metu, galiausiai susikuria daugiau karmos nei subalansuoja, ir todėl jie iš tiesų nepasistūmėja savo dvasiniame augime, ir tiesiog įsitraukia į vis sudėtingesnes situacijas, iš kurių ištrūkti darosi vis sunkiau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels