Kaip bendrauti su nedvasingais žmonėmis

Klausimas: Kadangi mokytojai skatina bendruomenės amžių, kaip galėtume suderinti tai su tuo, jog esame regimai labai radikalaus mokymo, lyginant su labiau įsitvirtinusiomis, plačiau paplitusiomis ideologijomis, mokiniai, tuo pat metu išlaikydami bendruomeniškumą su žmonėmis, kurie neturi jokių sąsajų su tuo, kuo tikime mes? Kartais jaučiu, kad skleidžiu daugiau ir „geresnių“ energijų būdamas vienas. Tačiau taip pat jaučiu tam tikrą vidinį impulsą labiau socializuotis, nors visada turėjau polinkį į introversiją, ir visgi jaučiuosi beveik išgręžtas socialinio bendravimo, kai jame dalyvauju. Kartais iš tiesų atrodo tarsi būtume vienintelis alyvmedis akacijų miške.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, tai yra viena iš tų mįslių kelyje, kuomet esate dvasingas žmogus ir jums tenka bendrauti su nedvasingais žmonėmis. Tačiau yra svarbu užmegzti tam tikrus santykius su žmonėmis, kurie nėra tame pačiame dvasiniame mokyme, kadangi tai yra vienintelis būdas užkirsti kelią tam, ką matėme įvykstant tokioje daugybėje dvasinių judėjimų, susikūrusių šį save pastiprinantį sūkurį, kuris iš tiesų juos apakino daugeliui dalykų. Organizacija gali sukurti kolektyvinę sąmonę, tam tikrą kultūrą, kuri įtraukia žmones, ir tai gali turėti daug nelabai konstruktyvių padarinių, pavyzdžiui, tai gali paskatinti visą žmonių grupę jaustis labai, labai ypatingais, ir tai gali paskatinti tam tikros dvasinės puikybės atsiradimą. Jie gali susikurti tam tikrą stabmeldišką lyderio, judėjimo ir daugelio kitų dalykų įvaizdį, o tai nėra konstruktyvu. Tad yra svarbu turėti kontaktą su žmonėmis, kurie nėra dvasingi, tiesiog kaip atskaitos tašką. Žinoma, kai išsprendžiate tai, apie ką jums kalbėjome šioje konferencijoje, ypač šį troškimą jaustis ypatingais, tampa lengviau bendrauti su kitais žmonėmis.

Tai nereiškia, kad turėtumėte dalyvauti bet kokiose socialinėse veiklose. Nėra jokios priežasties lankytis klubuose, šokti pagal roko muziką ir gerti alkoholį tam, kad socializuotumėtės. Galite turėti kitokį socialinį bendravimą, kaip, pavyzdžiui, šis pasiuntinys, kuris visą savo gyvenimą dalyvavo įvairiuose socialiniuose renginiuose negerdamas alkoholio. Ir vis dar galite kalbėti su žmonėmis apie tai, apie ką jie nori kalbėti, ir neturite intencijos išoriniu protu juos pakeisti ar atversti, tiesiog esate neutralūs ir susiderinę, ir retkarčiais galite gauti kažkokį impulsą iš savo aukštesniojo aš, kurį galite išreikšti kaip idėją, kuri gali padėti žmonėms arba mesti iššūkį vienam iš jų įsitikinimų. Nėra taip, kad turite juos atversti, jūs tiesiog pasodinate sėklą. Duodate jiems kažkokią idėją, kurią laikui bėgant jie galbūt galės suvirškinti, ir tai tuomet padės atlikti pokytį jų sąmonėje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels