Kaip elgtis su nesąžiningumu artimuose santykiuose

Klausimas: Kaip turėčiau elgtis su nesąžiningumu artimuose santykiuose ir apskritai gyvenime? Kai tai nutinka, jaučiuosi naivi, kad pasitikėjau, ir jaučiuosi apgauta ir išduota.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Turėtum – kaip ir visais kitais atvejais – pirmiausia pažvelgti į save ir ištirti, kodėl jauti, kad turėtum pasitikėti šiuo individu, kuris ne kartą įrodė, kad juo pasitikėti negalima. Todėl taip pat turėtum ištirti, kodėl jauti, kad privalai būti artimuose santykiuose su tokiu žmogumi. Ar yra kažkas, kas verčia tave jausti, kad privalai tai daryti, ir kokia tuomet gali būti to priežastis?

Taip pat turėtum ištirti, ar turi atskirąją savastį, susijusią su pasitikėjimu kitais žmonėmis ir jausmu, kad buvai išduota, nes jie nepateisino tavo pasitikėjimo. Turi ištirti, ar smerki save, kaip jautiesi dėl to, kad tavo pasitikėjimu buvo pasinaudota, ir ar jauti kažkokią pareigą likti tuose santykiuose, nors tas žmogus nėra vertas pasitikėjimo.

Kai įveiksite šias savastis, galbūt sugebėsite atrasti labiau tiesioginį būdą kalbėtis su kitu žmogumi ir tiesiai jo paklausti apie jo nesąžiningą elgesį, ir galbūt tai pakeis santykių dinamiką, o gal ir ne. Žmonės, kurie nesąžiningai elgiasi, turi labai didelių psichologinių problemų, ir jeigu jie nenorės su tuo dirbti, geriausia jums būtų tiesiog palikti tuos santykius ir palikti tą žmogų.

Tačiau iš tiesų yra vertinga iš pradžių pamėginti padėti tam žmogui įveikti šią tendenciją, tačiau, kad galėtumėte pilnai tai padaryti, pirmiausia turite savyje įveikti savo reakcinius šablonus į tą situaciją. Kitaip tariant, turite įveikti šią tendenciją norėti pakeisti kitą žmogų, kad išvengtumėte tam tikro jausmo savyje. Tuomet galėsite būti neutralūs ir jums bus daug lengviau priimti sprendimą, ar norite likti tuose santykiuose, ar nenorite.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels