Dangus

Kaip padėti jautriems sergantiems vaikams

Klausimas: Norėčiau paklausti apie jautrius vaikus. Jie dažnai sunkiai serga įvairiomis ligomis. Ar galime jiems padėti tai įveikti, o gal tai tiesiog yra kažkas, ką turime išgyventi?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Na, jums, kaip mažus vaikus turintiems tėvams, teks atsidurti situacijose, kurias tiesiog turėsite ištverti. Labai gerai tai žinau, nes pati buvau įsikūnijime. Žinoma, yra tam tikri dalykai, kuriuos galite padaryti. Jeigu jūsų maži vaikai dažnai serga, tai gali būti dėl to, kad turi alergiją, gali būti, kad yra jautrūs tam tikram maistui, taip pat gali būti, kad lanko darželį, kuriame susiduria su įvairiausiomis bakterijomis ir virusais. Jūs, žinoma, galite dėl jų išsakyti prašymus, prašyti jiems apsaugos. Jūs netgi galite prašyti išspręsti bet kokias jų sąmonėje esančias problemas, dėl kurių jie turi pažeidžiamumą tam tikroms ligoms.

Jūs taip pat galite, jeigu tai yra pasikartojantis dalykas, prašyti mūsų vedimo, idant jums parodytume, ar ir jūsų pačių sąmonėje nėra tam tikrų elementų, kurie galėtų būti išspręsti, ir tai galėtų jūsų vaikams padėti. Galite patyrinėti savo istoriją. Ar būdami vaikais sirgote tam tikromis ligomis? Tai gali būti kažkas, kas yra šeimos kraujyje. Tačiau, kaip sakiau, jūsų vaikas prie jūsų prisitraukė dėl to, kad savo esybėje turi tą sąmonę, tad galite išsakyti su tuo susijusius prašymus.

Kartais jūsų prašymai negalės pagerinti situacijos. Jie negalės jos išspręsti, nes iš tiesų yra tokių atvejų, kai vaikas turi kažką pereiti. Tradicinės vaikiškos ligos tam tikru laipsniu yra būtinos vaikystės iniciacijos, ar bent jau tokiomis buvo ankstesniais dešimtmečiais. Egzistuoja tam tikri dalykai, kuriuos vaikas tiesiog turi patirti, ir tiesiog turite priimti, kad nėra nieko, ką galėtumėte čia padaryti, tik galite pasistengti, kad vaikui ir jums patiems tai praeitų kuo lengviau.

Viena vertus, mano mylimieji, iš motiniškos perspektyvos aš mielai jums padėčiau įveikti visas kančias ir iššūkius, ir viską, kas jums kelia skausmą. Tačiau suprantu, kad fizinėje oktavoje, kokia ji šiuo metu yra, ir, atsižvelgiant į tai, kokia yra kolektyvinė sąmonė, egzistuoja tam tikri dalykai, kuriems nėra jokio lengvo sprendimo. Nėra jokio kito kelio kaip tik tai pergyventi, pasiekiant tašką, kai galėtumėte judėti pirmyn savo gyvenime, nebeslegiami šios naštos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels