Karminiai santykiai su tėvais

Klausimas: Ar egzistuoja likimas, kurį turime patirti savo gyvenime? Pavyzdžiui, ar tarp tėvų ir jų sūnaus/dukters egzistuojantys santykiai yra likimo dalis, ir kokia yra šių santykių prasmė?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2016 metais:

„Likimas“ yra žodis, kuriuo piktnaudžiavo daug skirtingų kultūrų ir daug skirtingų žmonių. Nėra tokio likimo, kaip jį paprastai įsivaizduoja daugelis žmonių, kaip kažką, kas yra iš anksto suplanuota ir neišvengiama, arba kaip kažką, kas tiesiog privalo įvykti. Fizinėje oktavoje, kai ateinate čionai į įsikūnijimą, viskas yra pavaldu laisvai valiai.

Na ir dabar, žinoma, mes jus mokėme, kad turite Dangiškąjį planą, kurį pasirenkate prieš ateidami į įsikūnijimą. Akivaizdu, kad turėtumėte siekti stiprinti susiderinimą su savo Dangiškuoju planu, kad galėtumėte sąmoningai jį prisiminti.

Labai mažai žmonių geba prisiminti savo Dangiškąjį planą gimę fiziniame kūne, nes dėl fizinės karalijos (ir visų keturių materialios visatos karalijų) tankumo yra labai sunku tai prisiminti. Tačiau skirtumas čia yra toks, kad Dangiškasis planas, kaip mes to mokome, yra tai, ką jūs patys pasirinkote prieš ateidami į įsikūnijimą. Niekas jūsų nevertė kažko rinktis, nors, žinoma, kurdamiesi savo Dangiškąjį planą, jūs apžvelgėte savo ankstesnę karmą, savo ankstesnius gyvenimus, įvertinote savo psichologiją ir tam tikrus savo turimus momentumus, ir nusprendėte, ką norėtumėte įveikti, kaip norėtumėte augti šiame gyvenime. Ir jūs taip pat nusprendėte, kokią dovaną norėtumėte atnešti.

Tai yra, ką jūs patys pasirinkote, o ne kažkas, kas jums buvo primesta. Mes niekada jūsų neverčiame rinktis savo Dangiškojo plano, mes tiesiog nurodome gaires ir padedame pasirinkti tai, ką jūs nusprendžiate jums esant geriausia. Na ir dabar, akivaizdu, kad dalis jūsų Dangiškojo plano yra pasirinkti savo tėvus ir artimus giminaičius, tokius kaip broliai ir seserys, kartais net ir žmones, kuriuos sutiksite, o taip pat žmones, su kuriais susituoksite ir vaikus, kuriuos galėsite turėti.

Galime sakyti, kad, kai esate įsikūnijime, egzistuoja tam tikras jūsų santykių su šiais žmonėmis potencialas. Kas liečia tėvus, didžioji šiandien įsikūnijime esančių žmonių dalis šiuos tėvus pasirinko dėl to, kad turėjo karmą su savo tėvais. Tai reiškia, kad neturėtumėte žiūrėti į savo tėvus kaip į būtybes, su kuriais turite ilgą istoriją, ta prasme, kad norėtumėte liktis su jais ir po šio gyvenimo. Daugeliu atvejų, aukščiausias jūsų potencialas yra transformuoti tą karmą šiame gyvenime, kad jums nebereikėtų įsikūnyti su tais pačiais žmonėmis.

Nesakau, kad visi žmonės pasirinko savo tėvus dėl karmos. Iš tiesų yra pavyzdžių, kai žmonės turi pozityvų momentumą, pažinodami šiuos gyvybės srautus iš praeities. Todėl jūs pasirinkote būti jų sūnumi arba dukra šiame gyvenime. Tačiau bendrai paėmus, yra saugu daryti prielaidą, kad turite tam tikrą karmą su savo tėvais ir kitais giminaičiais. Todėl svarbu naudotis violetine liepsna ir mūsų invokacijomis šiai karmai sudeginti, kad galėtumėte išsilaisvinti, kad jums nebereikėtų su jais įsikūnyti ateityje, arba kad galėtumėte tai padaryti nebeturėdami su jais karmos, ir todėl galėtumėte su jais turėti pozityvesnius santykius.

Jūs taip pat turite galimybę subalansuoti karmą su savo tėvais šiame gyvenime. Ir todėl su jais nebeturėsite jokių reikalų, ta prasme, kad nebeturėsite su jais karmos, kurią turėtumėte subalansuoti. Ir yra visiškai įmanoma, kad galėsite pakeisti savo santykius, idant galėtumėte į savo tėvus pradėti žiūrėti kitaip ir galėtumėte nuspręsti, kokius pozityvius santykius norėtumėte su jais turėti. Taip pat yra įmanoma, kad galite į tai pažvelgti ir intuityviai pajausti, jog jau subalansavote karmą su savo tėvais. Todėl esate laisvi judėti toliau ir jums yra priimtina pasirinkti nebeturėti artimų santykių su savo tėvais visą šį likusį gyvenimą.

Sakau tai ypač dėl to, kad tiek daug žmonių Azijoje buvo auklėjami galvoti, jog privalo būti ištikimi savo tėvams amžinai, ar bent jau visą šį likusį gyvenimą, o gal net ir ateities gyvenimus. Jums yra svarbu suprasti, kad dažnai įsikūnijate su žmonėmis dėl to, kad esate su jais patekę į karminį sūkurį, tačiau naudodamiesi dvasiniais įrankiais galite transformuoti tą energiją ir tą sūkurį. Todėl galite tapti laisvi judėti toliau ir įsikūnyti su žmonėmis, su kuriais neturite karmos. Arba galite tapti laisvi pakilti po šio gyvenimo, o tam, žinoma, jums taip pat yra būtina subalansuoti karmą, kurią turite su šiais artimais giminaičiais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels