Dangus

Kompiuterinius žaidimus žaidžiantys vaikai

Klausimas: Antrasis klausimas būtų apie mūsų vaikus, kurie yra priklausomi nuo šios technologijos, žaisdami kompiuteriais, žaisdami įvairius smurtinius žaidimus, ir jie gali žaisti juos dieną ir naktį, užuot žaidę aktyvius žaidimus.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Korėjoje 2017 metais.

Mano mylimieji, tai, žinoma, yra pagrįstas susirūpinimas visose pasaulio šalyse. Ši nauja technologija iš tiesų paskatino daugelį vaikų pasinerti į fantazijų pasaulį, kuriame jie praranda ryšį su tuo, ką mes, šyptelėję, galėtume vadinti tikru pasauliu. Tai iš tiesų sustiprino šį procesą, kuriame daugelis žmonių nenori prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą, nes turi tokį lengvą pabėgimą nuo asmeninių sunkių sprendimų priiminėjimo. Tad ką galite dėl to padaryti? Na, jūs, žinoma, galite išsakyti su tuo susijusius prašymus, jūs galite, žinoma, savo pačių vaikams apriboti naudojimąsi šia technologija. Taip pat galite su jais pakalbėti apie šią technologiją, tačiau turiu jums pasakyti, kad egzistuoja tam tikra vaikų karta, atėjusi į įsikūnijimą tuo pačiu metu, kai buvo perduota ši technologija, ir daugeliui jų tiesiog reikalingas šis patyrimas, kol jie pasisotins šia dirbtine technologija ir pasieks tašką, kuriame jiems bus gana, ir jie spontaniškai pradės ilgėtis kažko daugiau už šį dirbtinį žmonių sukurtą pasaulį, kuriame praleidžia didžiąją savo laiko dalį.

Tad štai ką sakau: galite taikyti tam tikras priemones, kurios jums yra prieinamos. Galite mėginti padėti savo vaikams įvairiais būdais, tačiau, jeigu pokalbiai su jais būtų bevaisiai, neturėtumėte pernelyg jų prievartauti, nes taip tik sukursite tarpusavio konfliktą. Ir tai tik paskatins juos nuo jūsų atsitraukti, kuomet jie dar labiau pasitrauks iš tikro pasaulio. Kitaip tariant, jeigu matote, kad negalėsite sutrukdyti savo vaikams į tai pasinerti, tuomet svarbiau yra išsaugoti santykį su vaikais, kad jie turėtų bent kažkokį inkarą realiame pasaulyje ir neatsitrauktų nuo jūsų, dar labiau pasinerdami į fantazijų pasaulį, kuriame siektų nuo jūsų pabėgti. Tad stenkitės išsaugoti kuo stipresnį ryšį ir santykius, kad, jiems pasiekus tą pasisotinimo tašką, jie turėtų kažką, kas galėtų juos ištraukti iš to fantazijų pasaulio.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels